ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 2 [ Сообщений: 21 ]
На страницу 1, 2, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Допоможить вибрати навігатор на фронт.

Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
21.03.2024 11:44 Сообщение
Брати-туристи, допоможить, будь ласка, вибрати навігатор на фронт.
У мене немає часу шукати.
Вимоги:
Індикація з великою стрілкою на потрібну точку.
Підсвітка, звісно.
Великій сенсорний екран.
Бажано захист від вологі та ударів.
Супутникові мапи без проблем.
Розмір - як смартфон (+-).
Швидка доставка.

Разом - переможемо.
Последнее сообщение


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
23.03.2024 03:29 Сообщение
Будь-який сучасний (і навіть не дуже сучасний) туристичний навігатор надає вам "індикацію з великою стрілкою на потрібну точку", має підсвітку та захист від вологи та ударів. Якщо потрібен великий сенсорний екран, то, скоріш за все, треба дивитися в бік якоїсь з моделей Garmin Montana. Щодо супутникових "мап", то якщо ви маєте мапу у вигляді файлу потрібного формату, то він кладеться у навігатор у відповідну папку, як на флешку. Але спочатку треба той файл вміти зробити.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль 
24.03.2024 15:36 Сообщение
я би просто взяв недорогий захищений телефон


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
24.03.2024 16:26 Сообщение
tifo писал(а)
я би просто взяв недорогий захищений телефон

Так, я з вами згоден. Сучасні захищені телефони по більшості параметрів будуть кращими, ніж навігатори. Навігатор має сенс брати не сенсорний, а кнопковий. Він буде зручніше взимку, коли холодно, і на руках рукавички. Тоді кнопки дійсно зручніші. В інших випадках захищений смартфон буде кращим. Але подивимось, що скаже автор питання.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Христофор Колумб
Профиль  ICQ 
24.03.2024 23:14 Сообщение
Вимоги:
1, Індикація з великою стрілкою на потрібну точку.
2,Підсвітка, звісно.
3,Великій сенсорний екран.
4,Бажано захист від вологі та ударів.
5,Супутникові мапи без проблем.
6,Розмір - як смартфон (+-).
7,Швидка доставка.

пункти 1,2,3,4,5, не клеються з пунктом 6.
пункти 1,2,3,5,6, не друзі з пунктом 4.

Андрей Лунячек правду каже :
- Навігатор має сенс брати не сенсорний, а кнопковий. ( з вашиг вимог )
або тре навчатися ходити по зіркам .


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
25.03.2024 03:16 Сообщение
турЫст писал(а)
1, Індикація з великою стрілкою на потрібну точку.
2,Підсвітка, звісно.
3,Великій сенсорний екран.
4,Бажано захист від вологі та ударів.
5,Супутникові мапи без проблем.
6,Розмір - як смартфон (+-).
7,Швидка доставка.

пункти 1,2,3,4,5, не клеються з пунктом 6.
пункти 1,2,3,5,6, не друзі з пунктом 4.

Ви пишете щось дивне.
Пункт 6 - це розмір як смартфон. Як з цим пунктом не клеїться індикація з великою стрілкою на потрібну точку? Як не клеїться підсвітка? А особливо - як з шостим пунктом не клеяться супутникові мапи?
Пункт 4 - захист від вологи та ударів. Знову таки, як з цим пунктом "не друзі" індикація з великою стрілкою на потрібну точку, підсвітка, супутникові мапи? Захист від вологи заважає запхнути в навігатор супутникову мапу? Чи захист від вологи заважає мати підсвітку? Чи захист від вологи заважає мати на екрані велику стрілку, яка вказує на точку?


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
26.03.2024 12:29 Сообщение
Хлопці, немає часу (та бажання) сперечатись.
Просто вкажить, якщо знаєте, кращу модель навігатора, яка відповідає моїм вимогам.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
26.03.2024 13:29 Сообщение
Берс писал(а)
Просто вкажить, якщо знаєте, кращу модель навігатора, яка відповідає моїм вимогам.

Я вам вже написав вище - Garmin Montana. Це серія моделей, від старіших до новіших, відрізняються номерами (щось типу 600, 700 і т.д.). Технічних даних кожної моделі я не знаю, то вже дивіться самі. Якщо гроші дозволяють, можете брати останню модель.
Але майте на увазі, що завантаження супутникового знімка у будь-який Гармін - це доволі складне заняття. Хіба що хтось зробить його для вас на потрібну вам територію, а вам залишиться тільки закинути файл у відповідну папку.
Також подумайте, можливо вас задовольнить захищений смартфон? Він за більшістю параметрів буде кращий ніж навігатор.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
27.03.2024 16:28 Сообщение
Смартфон є, але мені ніколи розбиратись, який навігаційний додаток краще, ніколи робити карти...
А які мапи "рідні" у Гарміна? Невже компанія примусує своїх користувачів заморачуватись з мапами?


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
27.03.2024 16:29 Сообщение
Я зможу купити Гармін Монтана з мапой України?


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
27.03.2024 18:34 Сообщение
Берс писал(а)
Смартфон є, але мені ніколи розбиратись, який навігаційний додаток краще, ніколи робити карти...

Для смартфона з туристичних додатків кращий - це Locus Map. Особливо для військових. Якщо цікаво - можу розповісти деталі, а також скинути посилання на свої відео про Locus Map.

Берс писал(а)
А які мапи "рідні" у Гарміна? Невже компанія примусує своїх користувачів заморачуватись з мапами?

Саме так. Компания хоче, щоб користувачі сплачували за підписку. Тоді вони отримають супутникові знімки. Деталей не знаю, бо Гарміна не маю. А якщо і мав би, то знаю, як завантажити їх безкоштовно, але це не для новачка.
Також для Гарміна можна безкоштовно завантажити векторну мапу на базі OpenStreetMap.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
27.03.2024 18:36 Сообщение
Берс писал(а)
Я зможу купити Гармін Монтана з мапой України?

Я не знаю. Питаннями купівлі Гарміна я не цікавився.
Але ви завжди можете звернутись до мене, і я вам зроблю карти і супутникові знімки хоч для Гарміна, хоч для смартфона.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
28.03.2024 11:22 Сообщение
Дякую за поради, Андрію.
Мдя... Щось Гармін мені вже не дуже подобається - купа зайвих функцій, підписки, морока з мапами...
Мабуть, спробую поки на смарт поставити цю Locus Map, та подивитися, чи підійде. Відос цікаво було б глянути.


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
28.03.2024 11:23 Сообщение
Це воно?

Изображение


Re: Допоможить вибрати навігатор на фронт.

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
29.03.2024 01:55 Сообщение
Берс писал(а)
Це воно?

Так, це воно. Зараз є дві версії - Locus Map 4 (за вашим посиланням) та Locus Map 3 Classic.
Locus Map 4 - це сучасна версія, активно розвивається, доступна безкоштовно або є два варіанти підписки - Silver (близько 270 грн на рік) та Gold (близько 600 грн на рік).
Locus Map 3 Classic - це платна версія, покупається один раз і назавжди. Вона вже не розвивається, нові функції не додаються. Інтерфейс трохи застарілий. За функціями вона приблизно така сама, як Locus Map 4 з підпискою Silver.
Особисто я використовую Locus Map 4 з підпискою Silver.

Мої статті:
Моя базова стаття про Locus Map, трохи застаріла (описує стару версію програми, подібну до Locus Map 3 Classic). Але стаття все одно корисна, тим більше, що там є посилання для завантаження пакету онлайн-карт (включно з Генштабом СРСР та супутниковими знімками):
https://www.encyclopedia-stranstviy.com/2018/11/locus-map-luchshiy-pokhodnyy-navigator-android.html
Функції Locus Map, що вмикаються за допомогою довгого натискання (мій переклад авторської статті). Стаття корисна для розуміння багатьох функцій:
https://encyclopedia-mandriv.blogspot.com/2023/07/locus-long-press.html
Мої додаткові інформаційні екрани для Locus Map:
https://encyclopedia-mandriv.blogspot.com/2023/04/locus-map-custom-screen.html

Мої відео:
Locus Map: як завантажити векторні карти:
https://youtu.be/-nUZRD2PWQM
Locus Map: швидке перемикання карт:
https://youtu.be/RlaRMT5-D9Q
Locus Map: як визначити координати об'єктів та додати системи координат СК-42 та УСК-2000:
https://youtu.be/wX7mkIBBPn0

Сподіваюсь, усе це буде вам корисним.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу 1, 2, Bce  След.
Страница 1 из 2 [ Сообщений: 21 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия