ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 2 из 5 [ Сообщений: 62 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Помогите с апгрейдом велосипеда

Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Стив Ирвинг
Профиль 
17.08.2022 05:12 Сообщение
skoda писал(а)
stas_mk27 писал(а)
160 грн. на олх.
4$.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/novy ... PeAvm.html

Это же мусор. Сталь в пластике. Даже ребёнок заплачет от такого на своём лясике.


Логично за 4$.
Я ж показал нижний предел на олх. А дальше ограничение это только фантазия и бюджет.
Последнее сообщение


Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Тур Хейердал
Профиль 
17.08.2022 08:48 Сообщение
Вот, что я для себя пока определил:
1. Кассета - Shimano Alivio CS-HG51 11-32
2. Цепь Shimano CN-HG71
3. Continental Race King PureGrip ShieldWall System 26x2.2

Не могу понять какие шатуны мне выбрать. Вот такие стоковые у меня - Prowheel Flint 301 (звезды 24*34*42T длина шатуна 170 мм), значит ли это, что мне нужно их выбирать 1к1 по характеристикам?


Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Юрий Сенкевич
Профиль 
17.08.2022 08:56 Сообщение
Andrii Dariienko писал(а)
Вот, что я для себя пока определил:
1. Кассета - Shimano Alivio CS-HG51 11-32
2. Цепь Shimano CN-HG71
3. Continental Race King PureGrip ShieldWall System 26x2.2

Не могу понять какие шатуны мне выбрать. Вот такие стоковые у меня - Prowheel Flint 301 (звезды 24*34*42T длина шатуна 170 мм), значит ли это, что мне нужно их выбирать 1к1 по характеристикам?

Вітаю з вибором, рейскінг класна гума. Шатуни головне обирати по типу каретки, кількість зубів на зірках під свої потреби, якщо було важко то можна взяти з меньшим розрахунком типу 22/32/42 або. Чи якщо все влаштовувало, то ідентичний розрахунок на шатунах та касеті. А от довжина шатуна це індивідуально, мені з зростом 175 комфортно з шатунами 175, якщо меньше то вже не ок.



- Стив Ирвинг
Профиль 
17.08.2022 08:59 Сообщение
Цепей берите 2-3, кассета Alivio проживёт дольше одной цепи. А цепь, немного растянувшись, просто убьёт кассету.

Шатуны можно брать любые примерно с таким же количеством зубьев на звёздах. Главное чтобы крепление было под квадрат (как у вас сейчас).

Кстати чем вы смазываете цепь?


Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Тур Хейердал
Профиль 
17.08.2022 09:08 Сообщение
2-3 цепи брать это не хило так по деньгам, если каждая цепь сейчас стоит ~800 грн почти как кассета. Смазываю всем, что по друку попадёт если честно)) Вымил с пистолета, протёр тряпкой и смазал.


Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
17.08.2022 09:16 Сообщение
stas_mk27 писал(а)
Цепей берите 2-3, кассета Alivio проживёт дольше одной цепи. А цепь, немного растянувшись, просто убьёт кассету.

Шатуны можно брать любые примерно с таким же количеством зубьев на звёздах. Главное чтобы крепление было под квадрат (как у вас сейчас).

Кстати чем вы смазываете цепь?

Щось на старіковському )) зараз вже не катають у багато ланцюгів. Мастиш смувом та немає проблем, ланцюги ходять багато. Я зараз з моменту останнього змащування смувом пройшов 561.47 км. Поки норм, але зважаючи відстань можно помити та змастити по новій, але якщо лінь не буде)



- Стив Ирвинг
Профиль 
17.08.2022 09:48 Сообщение
Мені за вас пошукати ланцюг 8-шв. за 250 грн? ;)

Можете і за 800 купити, без лоха...як кажуть... Я нещодавно купив багажник за 240 грн. Не підійшов. Продав за 400. А через пару днів хтось саме такий продавав за 1000. І нічого, якесь з перепугу теж купить :D

Щодо старіковського - якщо ви можете скасувати властивості металу, то я вас вітаю. У вас і піни ланцюгу не сточуються, і ланцюги не розтягуються. Кайф :)


Последний раз редактировалось stas_mk27 17.08.2022 10:03, всего редактировалось 1 раз.


Re: Re:

- Стив Ирвинг
Профиль 
17.08.2022 09:53 Сообщение
Yamato88 писал(а)
stas_mk27 писал(а)
Цепей берите 2-3, кассета Alivio проживёт дольше одной цепи. А цепь, немного растянувшись, просто убьёт кассету.

Кстати чем вы смазываете цепь?

. Поки норм, але зважаючи відстань можно помити та змастити по новій, але якщо лінь не буде)


Як ви вирішили що норм?
Заміряйте штангенциркулем або калібром... афігєєтє))


Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
17.08.2022 10:06 Сообщение
stas_mk27 писал(а)
Мені за вас пошукати ланцюг 8-шв. за 250 грн? ;)

Можете і за 800 купити, без лоха...як кажуть... Я нещодавно купив багажник за 240 грн. Не підійшов. Продав за 400. А через пару днів хтось саме такий продавав за 1000. І нічого, якесь з перепугу теж купить :D

Щодо старіковського - якщо ви можете скасувати властивості металу, то я вас вітаю. У вас і піни ланцюгу не сточуються, і ланцюги не розтягуються. Кайф :)

Властивості я не скасую, але й кількість ланцюгів не зробить більше ресурс кожного окремо ланцюга. Вчасно мийте та не мажте солідолом, то й не треба буде мати 100500 ланцюгів одночасно.



- Стив Ирвинг
Профиль 
17.08.2022 10:13 Сообщение
Кожного разу мию ланцюг в бензині, проварюю в парафіні. І так на 3х велосипедах.

З 2014 року викинув одну касету. І все ;)

, всі інші працюють шикарно.


Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
17.08.2022 10:17 Сообщение
stas_mk27 писал(а)
Кожного разу мию ланцюг в бензині, проварюю в парафіні. І так на 3х велосипедах.

З 2014 року викинув одну касету. І все ;)

, всі інші працюють шикарно.

Не має різниці рік, бо є багато людей, які з 2014 року проїхали стільки, як я за тиждень.


Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Америго Веспуччи
Профиль 
17.08.2022 12:32 Сообщение
апгрейдить прайд - все равно, шо апгрейдить москвич. :)


Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Тур Хейердал
Профиль 
17.08.2022 13:42 Сообщение
Я в какой-то степени согласен))
Но нормальный б/у вел не супер древний стоит 18-22к грн + доставка. Какие времена такие и решения((



- Юрий Сенкевич
Профиль 
17.08.2022 14:03 Сообщение
Тим паче якщо вел вже є та у ньому все влаштовує, чому не довести до ладу та продовжувати катати? Та й зміна зношеною трансмісії що це взагалі за абгрейт, дурню ляпнув)


Re: Помогите с апгрейдом велосипеда

- Америго Веспуччи
Профиль 
17.08.2022 14:05 Сообщение
Andrii Dariienko писал(а)
Но нормальный б/у вел не супер древний стоит 18-22к грн + доставка. Какие времена такие и решения((

Я тут ковырялся на олх-е. Есть отличные фреймсеты незадорого от именитых производителей, на которых не стыдно построить пушку.
Да, вот еще. Я не тащусь от современного велопрома. Совсем. Мне нравится металлолом из 80-х - 90-х.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Страница 2 из 5 [ Сообщений: 62 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия