ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 4 [ Сообщений: 53 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Порада по модернізації

Порада по модернізації

- Филипок
Профиль 
30.01.2022 17:34 Сообщение
Доброго дня!
Бачу цей форум живенький, і це супер!
Я новачок. Мій стаж активних вело поїздок менше року. Тому дозвольте звернутись за порадою до більш технічно підкованих людей тут.
Про мій велосипед: це старий "німець" із класичною сталевою рамою, без амортизації та планетаркою Sachs Dreigang, в відмінному стані та працює бездоганно. Конструкція мого велосипеда така сама як цього туристичного вела Изображение
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Loaded_touring_bicycle.JPG#/media/Файл:Loaded_touring_bicycle.JPG
Живу я в провінції, де асфальт не тішить якістю. Інколи їду за місто грунтовками. Місцевість у нас рівна, підйоми мінімальні, грунтівки піщані або кам'янисті, через що інколи додають тряски.
Хочеться зробити велосипед а) взагалі менш вразливим на поганий асфальт б) та, по можливості, зробити його придатним до коротких тур вилазок за місто
Обдумав провести наступні роботи: встановити вилку з амортизатором, використовувати далі планетарку, залишити задній багажник, встановити обода "краплі" та шини в дрібний шип.
Увага питання:
1) чи такі переробки здані вберегти велосипед від тряски та нерівних доріг?
2) чи варто, зокрема, ставити амортизатор замість класичної вилки?
3) чи варто залишати планетарку?
4) з цікавості, що саме робить туристичний байк туристичним? матеріал рами? конструкція? передачі, інше?
Якщо мої плани занадто екстравагантні, просто просвітіть чому, адже я новачок.
Якщо ця тема потрапила не в той розділ, будь-ласка напишіть мені про це.
Последнее сообщение


Re: Порада по модернізації

- Христофор Колумб
Профиль 
30.01.2022 21:49 Сообщение
В Україні є багато вело мандрівників, шукайте на youtube Руслан Верин .


Re: Порада по модернізації

- Николай Пржевальский
Профиль 
30.01.2022 22:24 Сообщение
machinegun
Я могу ошибаться, но, скорее всего, у "старого немца" будет узкий 1" рулевой стакан, что сильно ограничивает в выборе качественной амортвилки. В своё время я обошёлся тем, что поставил амортизационный подседел, хорошие эргономические грипсы, методом подбора нашёл "своё" седло, и воткнул настолько широкие покрышки, насколько это позволили зазоры в раме. Полноценной подвески всё это не заменило, естественно, но всё-таки целыми днями катать по оочень разному асфальту и вне его стало ощутимо приятнее.


Re: Порада по модернізації

- Юрий Сенкевич
Профиль 
30.01.2022 22:43 Сообщение
12345


Последний раз редактировалось Yamato88 09.10.2022 16:46, всего редактировалось 1 раз.


Re: Порада по модернізації

- Дежурный по лагерю
Профиль  WWW  ICQ 
31.01.2022 12:08 Сообщение
Пришлите побольше фото вашего вела. Я бы начал с установки комфортных покрышек, скорее всего этим бы и закончил. Туристический велосипед тот - на котором лично вам удобно.


Re: Порада по модернізації

- Юрий Сенкевич
Профиль  WWW 
31.01.2022 13:45 Сообщение
Миша писал(а)
Пришлите побольше фото вашего вела. Я бы начал с установки комфортных покрышек, скорее всего этим бы и закончил. Туристический велосипед тот - на котором лично вам удобно.

+1 , дешева амовилка лише додасть ваги, а та що працює добре коштує як тайкий байк і не факт, що її можно буде встановити на нього. Найбільш дешевий, дієвий і найпростіший варінт додати комфотра - це більш обїемна гума з невисоким тиском, бажано безкамерка. Але питання наскільки широку можно становити в ваш вел, бо треба ще залишити зазори під багнюку)


Re: Порада по модернізації

- Америго Веспуччи
Профиль 
31.01.2022 17:42 Сообщение
карабас. б. писал(а)
В Україні є багато вело мандрівників, шукайте на youtube Руслан Верин .

У Верина вел за 4 штуки баксов. :)


Re: Порада по модернізації

- Христофор Колумб
Профиль 
31.01.2022 18:35 Сообщение
Аякс писал(а)
карабас. б. писал(а)
В Україні є багато вело мандрівників, шукайте на youtube Руслан Верин .

У Верина вел за 4 штуки баксов. :)
Непам'ятаю точно але здається останній з його ім'ям та прізвищем планетарка на 14передач то більше 10тис..Ясно що ціна :facepalm: Просто подивитись що куди і як чіпляють на вело мандрівники .Маючи інструмент можна самому понаставити різьбових бонок і т.д. Наприклад у мене є все для встановлення різьбових бонок але мені достатньо корзини спереду а як максимум то сумки на багажник 1раз на рік.


Re: Порада по модернізації

- Семен Дежнев
Профиль 
09.02.2022 10:49 Сообщение
... Мой Вам совет ... купите старый европейский хромолевый туринг ... благо их в большом количестве возят в Украину ... покатайте на нем хотябы один сезон и Вы поймете что нужно менять или изменять конкретно в этом велосипеде . Строить кастомный велосипед это почти всегда дороже чем купить б\ушный ... Я собранные собственноручно велосипеды усовершенствую ПОСТОЯННО !...в зависимости от тех задач которые возникают . Начните с простого ...ведь я так понимаю бюджет у Вас ограничен . Желаю удачи в этом непростом деле !


Re: Порада по модернізації

- Афанасий Никитин
Профиль 
09.02.2022 18:45 Сообщение
Пкри найбільщі що дозволяє вел.
БЕСКАМЕРКА.


Re: Порада по модернізації

- Семен Дежнев
Профиль 
27.06.2022 04:30 Сообщение
карабас. б. писал(а)
шукайте на youtube Руслан Верин

этот пидор уже съебался из страны. Интересно, а как его выпустили?

Вложение
Verin-pidor.jpg
Verin-pidor.jpg
[ 368.71 КБ | Просмотров: 3410 ]




- Стив Ирвинг
Профиль 
02.07.2022 08:11 Сообщение
У вас что-то личное с Русланом? Откуда столько ненависти?


Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
02.07.2022 19:17 Сообщение
12345


Последний раз редактировалось Yamato88 29.08.2022 10:31, всего редактировалось 1 раз.


Re: Порада по модернізації

- Семен Дежнев
Профиль 
06.07.2022 05:09 Сообщение
https://www.facebook.com/denys.kornyshe ... CyaZki5fpl


Re: Порада по модернізації

- Семен Дежнев
Профиль 
12.07.2022 22:21 Сообщение
https://culturemeter.od.ua/izvestnyj-od ... wT7Jo3UcO8
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу 1, 2, 3, 4, Bce  След.
Страница 1 из 4 [ Сообщений: 53 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия