ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 4 из 4 [ Сообщений: 57 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Посоветуйте яркий рюкзак для города

Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
29.08.2020 14:30 Сообщение
Отака викройка(хйл, хз як українською. викрійка?). Плюс боковинки ще, але вони просто стрічки постійної ширини або звужуються - так креслю на тканині.
Дно, додаткові кармани теж відсутні - походу розбиратимусь. Простіше підігнати, ніж вивіряти та точно шити. Спинка та лямки в кінці, скопіюю дойтерівські форми.

ИзображениеИзображение


Треба не лише 7 разів міряти, а й думати :facepalm:
ИзображениеИзображение
Последнее сообщение


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
04.09.2020 08:39 Сообщение
Ось таке виходить.

ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
07.09.2020 09:51 Сообщение
Готово

ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
07.09.2020 10:47 Сообщение
Ого, огромный какой.
И чото он не сильно яркий :) Светоотражающих элементов бы


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
07.09.2020 10:54 Сообщение
То кажется. В глубину чуток великоват только за счет кармана огромного, тут я чуть стратил. 43*31*23 - обычный размер для взрослого рюкзака.

Что до яркости, то ярче некуда - раньше у меня никогда на улице левые люди не спрашивали где я купил рюкзак).

Сейчас в процессе вторая версия, где поправлю кой-чего и, главное, будут трушные канвас и кожа.


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
05.10.2020 17:34 Сообщение
Підкажіть як можна зістарити ремінні стрічки( стропи) - поліпропілен чи поліамід. Задрався вже уф їх палити - їм пофіг.


Може хто знає як і де знайти трикотажні смесові стрічки подібні - тобто з синтетичних ниток обвитих хб.


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
05.10.2020 18:45 Сообщение
Ну чёрные лет за 10-20 могут выгореть в коричневато-чёрный, и то не факт если качественная синтетика. А серым куда выгорать? :smile: И я даже не спрашиваю зачем.. :D

Ну может отбеливателем полить. Доместосом. Или перекисью наляпать творчески.


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
05.10.2020 19:37 Сообщение
Той рюкзак закінчений та йому більше нічого не треба.
Це для наступного. Основні його матеріали - канвас та замшу, "знищити" не проблема. Я вже тести провів та потрібного результату досягнув. А от ті ремінці контрастують - треба й їх попустити. Тобто чорні та рухатись є куди. Якісні-неякісні - ніфіга.
Годинне купання в чистій білизні( в інструкції 1 до 10 розбавити пишуть), яка миттєво знищує будь-яку хб, ні чого не дає. Як і кислоти, щелочи, органіка. Дуже інертні ті пластики сучасні.

"Під сонцем" за розрахунками місяці три вже провалялось.

Зараз ще є ідея з металевими кульками в барабані їх покрутити, не пам'ятаю як цей процес зветься. Теоретично повинні лагідно заматувати поверхневий шар, що прибере глянець та додасть білини.

Може хтось підкаже хімію якусь - з чимось то він реагує. Плюс "пофарбований" чимось - "фарба" може з чимось реагує та можна її знищити в поверхневому шарі.


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
05.10.2020 20:47 Сообщение
Эээ.. я тут вспомнил что у меня есть внутрирамная сумка с этими чёрными ремешками с базара. Ей лет 15 наверно. И она всё время на раме ездит зимой и летом. И не сказать чтоб ремешки хоть как-то выгорели, запылившиеся - да, но по отеенку внутрення сторона и внешняя не отличаются.
Я так понимаю что там нитки окрашены в массе и светлее от трения-царапанья они не станут. Лохматей может быть, но не светлее :)


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Фритьоф Нансен
Профиль 
05.10.2020 22:16 Сообщение
tifo писал(а)
.......
Зараз ще є ідея з металевими кульками в барабані їх покрутити, не пам'ятаю як цей процес зветься. Теоретично повинні лагідно заматувати поверхневий шар, що прибере глянець та додасть білини.

Може хтось підкаже хімію якусь - з чимось то він реагує. Плюс "пофарбований" чимось - "фарба" може з чимось реагує та можна її знищити в поверхневому шарі.


Галтовка называется, стальные шарики будут полировать, нужно что-то абразивное.
Только думаю мало поможет, можно попробовать в бетономешалке с щебнем, но оно
его только полохматит, красится оно так же не будет.
Химия и полипропилен ХЗ, никогда не сталкивался чтоб изменило цвет, либо пофиг, либо плавится.
Почему не использовать ХБ стропу? крась в любой цвет краской для ткани, нужно чтоб было совсем
как состаренное завязал узлами и кипяти, будет прикольно, я так ХБ верёвку красил, потом канат из
неё делал для детского комплекса. Правда типоразмеров ХБ стропы не так много, но думаю что-то
подобрать можно.

P.S.
Стропы, верёвки и т.д. из полипропилена крашены в массе еще на этапе изготовления волокна.


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
05.10.2020 22:46 Сообщение
Хб є товщиною біля 3мм, що ні в який нормальний фастекс чи пряжку не влізе. В металеві якщо лише, але не хочу я такого.
Ще є кіперна лента, але вона занадто "легка". Вдвічі складена норм,можна зшити, але це піде для бокових зтяжок, які стаціонарно висять для виду більше, але не для ременів лямок.

Шматом щебня з мінімальною шороховатістю потер стропу - стало відчутно краще. Як і передбачалось приємно заматувалась та трохи побілішало. Галтовка тут явно зайва - бо за хвилину вручну зробив.
Верхній шар фактично розпушений та порушений, хоча це ніяк не видно та не відчувається, можливо тепер уф хоч трохи зробить свою справу - і буде гуд, мені ж сильно й не треба. Завтра ще кину під уф. Гугл поліпропілену 6 з 10 в частині супротиву уф дає - тобто так собі. Да й стропи на рюкзаках в мене таки хай і не сильно, але явно вигорілі.
ИзображениеИзображение

Спробував таке на іншій стропі з нормальних - відполірувалась навпаки :smile:


Re: Посоветуйте яркий рюкзак для города

- Георгий Седов
Профиль 
06.01.2021 22:36 Сообщение
Якщо комусь цікаво, то знайшов хб стропи в китайців на алі. Більше тупо ніде. Я хз як це.
Міліметра півтора, в фастекси та пряжки чудово влазять.


Але маю таке питання.
Може хто знає де в харкові барижать УКК молніями, ну або будь-якими іншими НОРМАЛЬНИМИ. А саме потрібні бігунки на 5 молнію без фіксації з короткою широкою ручкою ЧОРНІ.
Я хз, ніби хня й купи їх різних, але саме таких ніде немає.
Изображение

Ну або хоч отакі, не дуже широкі, але терпимо, але в них вже кілька місяців нема
https://dv-tex.in.ua/molnija/begunki/be ... 5-rc-dfw-e

Якась біда в харкові з цим, да й не лише в харкові - немає норм бігунків.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, Bce
Страница 4 из 4 [ Сообщений: 57 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия