ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 2 [ Сообщений: 16 ]
На страницу 1, 2, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Велокомпютер з Candence

Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
02.05.2018 14:01 Сообщение
Привіт всім. Шукаю собі новій велокомп. Хочу з Candence. Зараз в мене Bogeer yt-833, і мені в ньому дуже подобається пісвітка, яка може горіти постійно. А ось з каденсом таких не знаходжу. Хтось щось порадить?
Зараз взяв BC235 Все є крім потрібної підсвітки: При утриманні кнопки світить 4 секунди
Зараз їде CoolChange Bike Wireless Cadence Computer Rainproof 24 Але вже десь в обзорі мелькнуло що теж не постійно світить.
Последнее сообщение


Re: Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
08.05.2018 16:43 Сообщение
Розповідаю про CoolChange: підсвітка 3 секунди при натисканні любої кнопки. А так хороший велокомп.


Re: Велокомпютер з Candence

- Перси Фоссет
Профиль 
08.05.2018 16:49 Сообщение
В мене виникло одразу два питання - як швидко комп при постійно працюючій підсвітці висаджує батарейку, та, чи не заважає постійно працююча підсвітка вночі?


Re: Велокомпютер з Candence

- Георгий Седов
Профиль 
08.05.2018 22:57 Сообщение
постійна підсвітка варта тільки стороння, наприклад як така:

Вложение
sigma0116a.jpg


інакше батареї на довго не вистачить.

Комп с каденсом та підсвіткою Sigma BC1609



- Христофор Колумб
Профиль 
08.05.2018 23:28 Сообщение
Bogeer 833 мене зовсім не відволікає. На ньому батарейки на рік вистачало. Вночі катаю часто з роботи. Як безпровідні ще не знаю


Re: Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
04.07.2018 00:51 Сообщение
Придбав Meilan M4. Є все що треба було. Є свої "-", але задоволений


Re:

- Магеллан
Профиль 
04.07.2018 18:25 Сообщение
Shunya писал(а)
Bogeer 833 мене зовсім не відволікає. На ньому батарейки на рік вистачало. Вночі катаю часто з роботи. Як безпровідні ще не знаю

Хм.. Ніколи з цим не заморочувався. По темному виїжджаю не часто, і навіть з гарною фарою вся увага йде на дорогу,, якось не до циферок на компі...
Та й взагалі, каденс- параметр специфічний., важливий на тренуваннях, гонках, дальняках і т.д,. а просто при їзді на роботу - хз.., можна й після поїздки на компі статистику глянути (середній каденс).
Кілька сезонів від’їздив з простеньким велокомпом, зараз взяв Polar Cs100 - каденс, пульс... , підсвітка так собі,, а в цілому апарат достойний, рекомендую.


Re: Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
16.07.2018 22:45 Сообщение
Ну мені підсвітка важлива. Щоб видно було в темряві


Re: Велокомпютер з Candence

- Капитан Кук
Профиль 
31.03.2020 19:27 Сообщение
Shunya
Намагався надіслати в приват, але я так розумію, поки не наберу перших постів - кіна не буде.

Нещодавно став власником велокомпа giyo M4, що є клоном Meilan M4. Шукав в неті на нього мануал з поясненням режимів роботи - все марно. Тільки мануал початкових налаштувань. Пошуки привели на цей форум, де й побачив що ви є власником подібного гаджету. Хочу запитати, як в ньому реалізовані функції, а саме: чи відліковує він час та дистанцію поїздки просто зі старту, не вмикаючи режим тренування? Мене взагалі не цікавить режим тренувань, максимум що потрібно - статистика останньої поїздки. Час в дорозі, кілометраж і все. Для іншого в мене Страва.


Re: Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
31.03.2020 21:55 Сообщение
nayk писал(а)
Shunya
Намагався надіслати в приват, але я так розумію, поки не наберу перших постів - кіна не буде.

Нещодавно став власником велокомпа giyo M4, що є клоном Meilan M4. Шукав в неті на нього мануал з поясненням режимів роботи - все марно. Тільки мануал початкових налаштувань. Пошуки привели на цей форум, де й побачив що ви є власником подібного гаджету. Хочу запитати, як в ньому реалізовані функції, а саме: чи відліковує він час та дистанцію поїздки просто зі старту, не вмикаючи режим тренування? Мене взагалі не цікавить режим тренувань, максимум що потрібно - статистика останньої поїздки. Час в дорозі, кілометраж і все. Для іншого в мене Страва.

Привіт. Їх 2 версії є. Різні інструкції, по різному керування. Корпуса однакові. Ось перший варіант


Re: Велокомпютер з Candence

- Капитан Кук
Профиль 
31.03.2020 23:42 Сообщение
Shunya писал(а)
Привіт


Привіт. Дякую за відповідь, але я це бачив. Знову ж, там опис як зробити перші налаштування, а не алгоритм використання. Так, все доволі інтуітивно зрозуміле, але за вийнятком того що я запитував. Встиг відслідити що одометр рахує незалежно чи ввімкнений старт запису, а показники часу поїздки та пройденої дистанції починають рахуватись тільки під час запису. От і цікавить, чи є налаштування щоб відлік йшов завжди і тільки можна було обнуляти перед наступною поїздкою? Попередній комп саме так працював і було досить зручно.
До речі, той огляд дуже не поганий, в сенсі інформативності. Я так зрозумів, твої старання?


Re: Велокомпютер з Candence

- Капитан Кук
Профиль 
31.03.2020 23:50 Сообщение
Ще якісь баги встиг примітити - зупиняється швидкість під час руху. Точніше спадає на нуль. Враження що пропадає сигнал з сенсора не на довго, а потім знов вмикається. Один раз так відбулось після тряски на дрібних ямах. Наче батарейка в сенсорі відійшла на декілька секунд. В тебе так бувало?


Re: Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
31.03.2020 23:57 Сообщение
nayk писал(а)
Ще якісь баги встиг примітити - зупиняється швидкість під час руху. Точніше спадає на нуль. Враження що пропадає сигнал з сенсора не на довго, а потім знов вмикається. Один раз так відбулось після тряски на дрібних ямах. Наче батарейка в сенсорі відійшла на декілька секунд. В тебе так бувало?
Так буває. Коли є електромагнітні перешкоди: лінії тролейбусів і т.д. Ще бажано максимально зменшити відстань від датчика до компа, це теж позитивно впливає на "відвали". В мене по дорозі в 11 ум містом буває 1-2 рази секунд на 5

Надіслано від мого SM-G970F, використовуючи Tapatalk


Re: Велокомпютер з Candence

- Капитан Кук
Профиль 
01.04.2020 13:06 Сообщение
Shunya писал(а)
Так буває


Вже бачу ). Поруч ніяких магнітних полів не було, це точно. Враження що на колдобинах відходить батарейка сенсору.

Що до мого найпершого запитання? Як працює твій комп? Щоразу запускаєш запис тренування?

Цитата
Не настраивается ODO
в огляді. Що саме? Там же є інструкція як внести попередній пробіг. В мене вийшло.


Re: Велокомпютер з Candence

- Христофор Колумб
Профиль 
07.04.2020 14:20 Сообщение
nayk писал(а)
Наче батарейка в сенсорі відійшла на декілька секунд.
Не думаю що батарейка. В мене по асфальту теж є. + в мене смарт на рулі і гарнітура в усі :oops:
По роботі. зараз в мене 2 ревізія. Все керування з лиця: на 1 щось запускалось кнопкою знизу, відрізок мабуть.
ОДО рахує завжди при роботі приладу(як на машині). Я при виїзді жмакаю старат і в мене в кутку є трикутник, "плей" записується кіломтераж, швидкість, каденс і час. І температура на екарні(так як немає датчику пульса). Якщо "старт" не тиснти буде швидість, каденс, темпа.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу 1, 2, Bce  След.
Страница 1 из 2 [ Сообщений: 16 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия