ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 1 [ Сообщений: 11 ]
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Выбор экшн-камеры

Выбор экшн-камеры

- Тур Хейердал
Профиль 
03.02.2018 18:15 Сообщение
Друзья, не нашел я такой темы на форуме :eek: ооочень удивлен. Думал, их тут будет валом. Но ближе к сути.
Выбираю камеру, присматриваюсь. Есть около 6к грн. Это может быть новая Xiaomi Yi 4K или б/у GoPro 4 Silver. Что бы вы посоветовали и почему?
Мне для вело и подводной съемки.
Последнее сообщение


Re: Выбор экшн-камеры

- Афанасий Никитин
Профиль 
04.02.2018 00:30 Сообщение
Ivan Lobanov
На ютубе есть миллион сравнений гоупрошек и сяйоми. ИМХО, гоупро тащит всегда.
Советую учесть тот фактор, что для адекватной сьемки понадобится стабилизатор. Это еще от 200 дол за новый.
Опять же, видео со стабилизатором и без при велосьемке так же можно найти на ютубе


Re: Выбор экшн-камеры

- Капитан Кук
Профиль 
17.03.2018 00:20 Сообщение
GoPro завичйно)


Re: Выбор экшн-камеры

- Христофор Колумб
Профиль 
07.07.2019 16:05 Сообщение
теж хотів створювати таку тему, бо не знайшов. Цікавить варіант, щоб запис хоч на 5 годин. Зрозуміло, що таких екшн камер не дорогих поки що немає і прийдеться колхозити з павербанком. Може хтось щось реалізовував подібне тут на форумі, цікаво було б глянути.. :D


Re: Выбор экшн-камеры

- Афанасий Никитин
Профиль 
07.07.2019 22:32 Сообщение
Volodymyr Halatyba писал(а)
теж хотів створювати таку тему, бо не знайшов. Цікавить варіант, щоб запис хоч на 5 годин. Зрозуміло, що таких екшн камер не дорогих поки що немає і прийдеться колхозити з павербанком. Може хтось щось реалізовував подібне тут на форумі, цікаво було б глянути.. :D

З повербанком колхозив, коли мої дві батареї накрились. Запис відео десь три години було, півтори залишив для монтажу. Ще заряд лишався. Камеру кріпив на нагрудне кріплення, повербанк клав в задній карман велофутболки. Незручно, але знімати можна. Камера Sjcam M20, думаю з Gopro та Xiaomi проблем не буде. https://www.youtube.com/watch?v=suQOruVVE-o&t=2375s


Re: Выбор экшн-камеры

- Христофор Колумб
Профиль 
08.07.2019 21:59 Сообщение
Александр Карпенко писал(а)
Volodymyr Halatyba писал(а)
теж хотів створювати таку тему, бо не знайшов. Цікавить варіант, щоб запис хоч на 5 годин. Зрозуміло, що таких екшн камер не дорогих поки що немає і прийдеться колхозити з павербанком. Може хтось щось реалізовував подібне тут на форумі, цікаво було б глянути.. :D

З повербанком колхозив, коли мої дві батареї накрились. Запис відео десь три години було, півтори залишив для монтажу. Ще заряд лишався. Камеру кріпив на нагрудне кріплення, повербанк клав в задній карман велофутболки. Незручно, але знімати можна. Камера Sjcam M20, думаю з Gopro та Xiaomi проблем не буде. https://www.youtube.com/watch?v=suQOruVVE-o&t=2375s


класно вийшло. Сяомі і гоупро щось мені здається більшими будуть ніж Sjcam M20. А може й ні :) Треба буде подумати який варіант краще..

p.s. тільки що подивився ще варіант Sjcam А10. Там взагалі бомбезний акум: має вистачати на 5-6 годин запису, плюс нічний режим є. Правда трохи великувата.

На рахунок незручності, як ти писав вище - а якщо на пузо сумку маленьку і туди павербанк? Було б можливо зручніше, ніж в карманах на спині..


Re: Выбор экшн-камеры

- Афанасий Никитин
Профиль 
09.07.2019 08:50 Сообщение
Volodymyr Halatyba писал(а)
Александр Карпенко писал(а)
Volodymyr Halatyba писал(а)
теж хотів створювати таку тему, бо не знайшов. Цікавить варіант, щоб запис хоч на 5 годин. Зрозуміло, що таких екшн камер не дорогих поки що немає і прийдеться колхозити з павербанком. Може хтось щось реалізовував подібне тут на форумі, цікаво було б глянути.. :D

З повербанком колхозив, коли мої дві батареї накрились. Запис відео десь три години було, півтори залишив для монтажу. Ще заряд лишався. Камеру кріпив на нагрудне кріплення, повербанк клав в задній карман велофутболки. Незручно, але знімати можна. Камера Sjcam M20, думаю з Gopro та Xiaomi проблем не буде. https://www.youtube.com/watch?v=suQOruVVE-o&t=2375s


класно вийшло. Сяомі і гоупро щось мені здається більшими будуть ніж Sjcam M20. А може й ні :) Треба буде подумати який варіант краще..

p.s. тільки що подивився ще варіант Sjcam А10. Там взагалі бомбезний акум: має вистачати на 5-6 годин запису, плюс нічний режим є. Правда трохи великувата.

На рахунок незручності, як ти писав вище - а якщо на пузо сумку маленьку і туди павербанк? Було б можливо зручніше, ніж в карманах на спині..

https://sjcam-ukraine.com/shop/sjcam-a10/ тут пишуть до 3-х годин. Можна сумку і на пузо повісити, типу бананки. Буде зручніше :yes: В А10 невідомо що зі стабом, є чи немає та і варіантів кріплення небагато. В моїй М20 поганий мікрофон, я додатково на диктофон пишу звукову доріжку. В Сяомі і ГоПро в цьому плані краще


Re: Выбор экшн-камеры

- Руаль Амундсен
Профиль 
09.07.2019 09:27 Сообщение
Sony изготавливает внутренности для гопро, сяоми, сжкам и всех остальных. У этой фирмы есть линейка экшен камер. Мне они нравятся по соотношению цены, качества, звука и форм фактора.
Голова лучший из испытанных мной стабилизаторов, и точка обзора лучше и ракурс легко меняется, и управлять просто. Нужно только научиться плавно вертеть башкой. Ну и пульт с экраном желательно.
С повербанком могут возникнуть сложности, так как экшен камеры предусматривают защитный бокс, в котором нет дырки под провод.
С другой стороны слабо представляю себе экшен трёх часовой одним файлом.


Re: Выбор экшн-камеры

- Афанасий Никитин
Профиль 
09.07.2019 10:26 Сообщение
vintik писал(а)
Sony изготавливает внутренности для гопро, сяоми, сжкам и всех остальных. У этой фирмы есть линейка экшен камер. Мне они нравятся по соотношению цены, качества, звука и форм фактора.
Голова лучший из испытанных мной стабилизаторов, и точка обзора лучше и ракурс легко меняется, и управлять просто. Нужно только научиться плавно вертеть башкой. Ну и пульт с экраном желательно.
С повербанком могут возникнуть сложности, так как экшен камеры предусматривают защитный бокс, в котором нет дырки под провод.
С другой стороны слабо представляю себе экшен трёх часовой одним файлом.

В моей камере есть крепление, которое предусматривает использование её без бокса. В Соньках да, и стаб лучше и звук хороший. Тоже хочу взять, когда моя накроется.


Re: Выбор экшн-камеры

- Христофор Колумб
Профиль 
09.07.2019 12:04 Сообщение
Александр Карпенко писал(а)
https://sjcam-ukraine.com/shop/sjcam-a10/ тут пишуть до 3-х годин. Можна сумку і на пузо повісити, типу бананки. Буде зручніше :yes: В А10 невідомо що зі стабом, є чи немає та і варіантів кріплення небагато. В моїй М20 поганий мікрофон, я додатково на диктофон пишу звукову доріжку. В Сяомі і ГоПро в цьому плані краще


про 6 годин написано на аліекспресс, тому так і сказав. Пізніше теж побачив про 3 години на якомусь нашому сайті. Але на ютубі в огляді оглядач сказав, що за тиждень періодичних зйомок йому так і не вдалось розрядити камеру, тому незрозуміло кому вірити. Хоча в будь-якому варіанті час запису хороший. На крайній випадок можна докупити пару акумів, серед яких є і якісь розширені версії на 600 мА білшої ємності від стандартних і міняти їх під час зйомок.


Re: Выбор экшн-камеры

- Руаль Амундсен
Профиль 
09.07.2019 12:12 Сообщение
Во всех камерах есть крепление без бокса, но если на голове, она очень часто встречает ветки, и тогда приходится менять камеру :eek:
К тому же в боксе у Sony установлены фильтры микрофонов и звук получается значительно лучше, на ветру.
Вместо пульта можно использовать смартфон, но камера должна быть с WI-FI.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить

Страница 1 из 1 [ Сообщений: 11 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия