ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 3 из 9 [ Сообщений: 121 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль  ICQ 
30.05.2019 23:54 Сообщение
tifo писал(а)
....Так что думаю, что если 1.5 спальник заменится на 3 воды, то как минимум критичного ничего не произойдет, а вот по части сопротивления ветру однозначный выигрыш будет....
Вода не спальник, она - инертная, так как не зафиксированна жестко и может плескаться в бутыли. Хотя пока самому еще так и не довелось катать с сумками на вилке, но по опыту бутыли с водой под рулем - порой при резких маневрах перекатывание воды очень даже ощущалось. Там хватало сопутствующих факторов (горизонтальное расположение, высоко от земли и т.п.) ... Так как ехали по Арабатке, с песчаными местами, где иногда колесо вязло или сползало вбок, эффект "булькающей бутыли" порой нервировал, мог спровоцировать и чп. Тут понятно другой случай, для баклаги вертикально вдоль ноги вилки понятно будет эффект слабее. Но он будет, просто надо это учитывать, скажем не ездить с полупустой емкостью... резко не дергать руль и т.д. и т.п. Просто учесть и не забывать при съезде с хорошей дороги. ;)
Последнее сообщение


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Руаль Амундсен
Профиль 
31.05.2019 00:18 Сообщение
tifo писал(а)
....Так что думаю, что если 1.5 спальник заменится на 3 воды, то как минимум критичного ничего не произойдет, а вот по части сопротивления ветру однозначный выигрыш будет....


таки сильно интересно что это за такой спальник для велопоходов весом полтора кила?
мой зимний мармот до -26 весит 1.4 кг

если правильно понимаю велотуризмом занимаются когда достаточно тепло, те лично мне почему-то хватает - https://terraincognita.com.ua/spalnik-t ... termic-900


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
31.05.2019 00:36 Сообщение
Младён писал(а)
tifo писал(а)
....Так что думаю, что если 1.5 спальник заменится на 3 воды, то как минимум критичного ничего не произойдет, а вот по части сопротивления ветру однозначный выигрыш будет....
Вода не спальник, она - инертная, так как не зафиксированна жестко и может плескаться в бутыли. Хотя пока самому еще так и не довелось катать с сумками на вилке, но по опыту бутыли с водой под рулем - порой при резких маневрах перекатывание воды очень даже ощущалось. Там хватало сопутствующих факторов (горизонтальное расположение, высоко от земли и т.п.) ... Так как ехали по Арабатке, с песчаными местами, где иногда колесо вязло или сползало вбок, эффект "булькающей бутыли" порой нервировал, мог спровоцировать и чп. Тут понятно другой случай, для баклаги вертикально вдоль ноги вилки понятно будет эффект слабее. Но он будет, просто надо это учитывать, скажем не ездить с полупустой емкостью... резко не дергать руль и т.д. и т.п. Просто учесть и не забывать при съезде с хорошей дороги. ;)


Багато хто їздить з баклагами на ногах.
Знову таки - трошки їздив на чужих велах з баклагами на вилці, інертність води ніяк не відчувається.
Горизонтально хз, але мені здається то зовсім інша справа.

Але то фігня все насправді. Зроблю й спробую, а там видно буде.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Семен Дежнев
Профиль 
01.06.2019 09:04 Сообщение
Для перевозу води користуюся ємністю sea-to-sammit (2шт. По 6 літрів).Розташовую їх сіметрично в велобаулі або передніх сумках.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
01.06.2019 09:23 Сообщение
Це ж в походах в саржин яр.

Раніше в мене 2*1.5 було - стандартно в задніх карманах баула. Всі 3л набирати не обов'язково, але розраховувати на штатне перевезення більше 3л це тупо нах бо дофіга та насправді не треба в більшості випадків. Під вечір береться 5-6л баклага, яка найчастіше тупо кидається на багажник, щоб довезти до ночівлі.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
03.06.2019 21:17 Сообщение
Сьогодні нарешті нормально проїхався завантаженим.

На ногах ті ж палатка зі спалником 2.4 + 1.5.
Зверху здорова палатка 3.8.
Позаду 3.8 речей.
В середині рами 2кг.

На кермі вже щось відчувається. Але навіть з цим кермом з хватом 50см це не напрягае. Чудово їдеться грунтами та стежками. Уздовж річки від хорошевого до основи, наприклад. Швидкість обмежує не керування, а звичайні для завантаженого вела можливості гальмування та не розвалитись на кочках. Ну а по асфальту тут й казати ні про що - можна навішувати необмежено, особливо якщо на ноги.
Тож вода попереду - буде. Да й спальник робочий вдвічі менший за цей.

Так загалом катить краще. При задньому завантаженні заднє колесо дуууже погано перекочувалось через нерівності, плюс в ями влітало сильно - дозволена швидкість явно була меншою. Да й нема відчуття гантелі позаду.

ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
03.06.2019 21:24 Сообщение
tifo
:good:
просто чудово!


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
07.06.2019 19:20 Сообщение
Отаке вийшло з гідратором. Без шаманства, якщо просто лити, влазить 2.3л.

ИзображениеИзображение


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Руаль Амундсен
Профиль 
07.06.2019 22:33 Сообщение
Отлично смотрится, прямо набрал вина и на лазурный берег! А если чехол водой полить, то будет прохладным. Прямо руки чешутся себе подобное замутить.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Филипок
Профиль 
23.11.2019 14:21 Сообщение
tifo
Доброго дня. Пiдкажiть та порадьте, будь ласка, декiлька штукенцiй:
- чи вiрно я розумiю, що багажник зварено з тонкостiнних алю трубок (в тому числi)? Чим загибали i де варили? Зараз в мене постала аналогiчна потреба зварити собi багажника, але не маю жодного уявлення, хто в нас в Харковi i де зможе акуратно це зробити.
- яка вага вашого багажника вийшла? Виглядаэ трошки занадто масивно.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
23.11.2019 19:10 Сообщение
Труби алюмінієві 10*1 та 20*10*1.

Спочатку я хотів варити, але там купа підгонки виходила - знайомих аргонщиків в мене нема, а так ніхто не візьметься з таким гемороєм. Тож я сам його зпаяв.

При чому я навіть хз з якого воно насправді сплаву. Брав в слоні бо є в наявності вроздріб і це магазин, а не якась база в єбєнях, де оптом барижать. Скоріш за все ад31т6 як найбільш поширений.

Сабж проїздив більше 10к із завантаженням по 2.5 на ногах та 6-7 в середньому зверху, але бувало й 13 зверху. Все ціле. Трошки повело верхню поличку від жорсткого лобового удару. Неочікувано, я чекав набагато гірших наслідків.

Важить він грамів 650 - менше будь-якого багажника такого плану.
Я хотів спочатку 10*1.5 труби, але не знайшов таких. Тож коли почав робити з тонших, вирішив, що не економитиму особливо бо тонші труби й так легші.

По жорсткості - абсолютно достатньо жорсткий. Деформацій окрім наслідків удару нема.
АЛЕ я раджу все ж краще додати зайвих елементів для жорскості, ніж робити по мінімуму - все ж це алюміній незрозумілої термообробки після пайки. Пробував труби заводських багажників інших - вони значно жорсткіші.


Последний раз редактировалось tifo 23.11.2019 19:16, всего редактировалось 2 раз(а).


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Афанасий Никитин
Профиль  WWW 
23.11.2019 19:14 Сообщение
Тема пайки не раскрыта.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Георгий Седов
Профиль 
23.11.2019 19:17 Сообщение
Castolin 196 - навіть Т подібну пайку торець-боковина труби зламати неможливо, гнуться, ламаються та рвуться труби, але не шов.

Зараз ще валяється в мене куплений аналог на алі. Ніяк руки не дійдуть спробувати. Все ж китайский на порядок дешевше.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Филипок
Профиль 
24.11.2019 14:42 Сообщение
tifo писал(а)

Тож я сам його зпаяв.



Оце так так, крутяк. Аж заздрiсть бере, що хто паяэ i iздить, а я усе мньохаю.
Пiду пошукаю iнфу щодо пайки алю трубок у домашнiх та близьких до того умовах .

650 грамiв - ото дiйсно легше за аналоги вiд фiрм. А виглядаэ взагалi на всi два кiло i по мiцностi, i по вазi.


Re: Передний багажник для туризма на вилку - кто юзал?

- Филипок
Профиль 
24.11.2019 14:57 Сообщение
tifo
Так, i про пайку розкажiть трошки бiльше, будь ласка, адже в iнтернетах поки що неоднозначна iнформацiя знаходиться.

Ви з мастилом паяли чи використовували цинко-флюсовий припой? Чи icнуэ ще якась технологiя?
Скiльки спроб було у вас до першого удовлэтворiтельного результату?
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, Bce  След.
Страница 3 из 9 [ Сообщений: 121 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия