ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 50 из 51 [ Сообщений: 760 ]
На страницу Пред.  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Надувная байдарка: за и против

Re: Надувная байдарка: за и против

- Семен Дежнев
Профиль 
11.02.2018 19:29 Сообщение
Просто увидел новое для меня.Решил поделиться. Тема эта Романтика,чья надувнушка у меня есть.
:kayak: :kayak: :tourist: :tourist:
Последнее сообщение


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
15.05.2018 22:42 Сообщение
Изображение
Изображение
Изображение
Нарешті прийшла моя красуня sup-каяк, drop-stitch kayak.
Перший тест-драйв годинний і вже зроуміло, що це найкращій з надувасів, смерть говнодувасиків та балонних байдарок.
Стійкість, ходові якості на висоті.
Якщо все буде добре, чекайте на звіт , буду порівнювати з пластиком.


Re: Надувная байдарка: за и против

- Христофор Колумб
Профиль  WWW 
15.05.2018 23:11 Сообщение
Zyoma Zelgear?


Re: Надувная байдарка: за и против

- Америго Веспуччи
Профиль  WWW 
16.05.2018 00:27 Сообщение
Zyoma писал(а)
... і вже зроуміло, що це найкращій з надувасів, смерть говнодувасиків та балонних байдарок...

Интересно, а какие же говнонадувастики вы пользовали ранее? С чем сравниваете?


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
16.05.2018 07:48 Сообщение
Слава Олейниченко писал(а)
Zyoma Zelgear?

В Україні лодарі таки не роблять. Фабрічний Китай


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
16.05.2018 07:54 Сообщение
Stanislav8 писал(а)
Интересно, а какие же говнонадувастики вы пользовали ранее? С чем сравниваете?

Найжахливіший варіант з надувасів був нонейм початку 2000х з нами по Сулі в цьому році.
А так, з будьякою надувною без плавника та з балонами по боках.
Я і цю свою спочатку накачав 0.5 атм, потім накачав на 0,8 і відчув різницю в ходу. Плавник - взагалі прекрасно. Не крутить. Всі хто катавсь на надувасі знають це неприємне відчуття вертлявосі.


Re: Надувная байдарка: за и против

- Отто Шмидт
Профиль  WWW 
16.05.2018 17:34 Сообщение
забавный човнык из айрдэка.... больших деньжищ небось стоит......


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
16.05.2018 20:06 Сообщение
злая@ писал(а)
забавный човнык из айрдэка.... больших деньжищ небось стоит......

Порядок цін співрозмірний з балонними байдарками.
Це до речі, не звичайний drop-stitch каяк в тому сенсі, що він більше 5 метрів. Такі навіть seaeagle не випускає. З заводом домовлявся.


Re: Надувная байдарка: за и против

- Марко Поло
Профиль 
16.05.2018 21:58 Сообщение
Zyoma писал(а)
злая@ писал(а)
забавный човнык из айрдэка.... больших деньжищ небось стоит......

Порядок цін співрозмірний з балонними байдарками.
Це до речі, не звичайний drop-stitch каяк в тому сенсі, що він більше 5 метрів. Такі навіть seaeagle не випускає. З заводом домовлявся.

а всетаки, скоко стоит (а то соразмерно - это такое...)
и какие размерения, в метрах, пожл-ста (А то "drop-stitch каяк в тому сенсі, що він більше 5 метрів" не есть информация, я так думаю). ну, про "говнонадувасыкив" и "лодарив"" вы, пожалуй, погорячились. или я что-то пропустил?


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
17.05.2018 00:18 Сообщение
кинзер писал(а)
а всетаки, скоко стоит (а то соразмерно - это такое...)
и какие размерения, в метрах, пожл-ста (А то "drop-stitch каяк в тому сенсі, що він більше 5 метрів" не есть информация, я так думаю). ну, про "говнонадувасыкив" и "лодарив"" вы, пожалуй, погорячились. или я что-то пропустил?

Порядку 1000$. Буде залежати від кількості, виробника, матеріалів розміру та комплектації. І що найголовніше, способу доставки. На початок серпня планую привезти пару-трійку штук під замовлення, а може й більше. Людям стане приблизно по 1200$ за одиницю. Це буде авіа.
Ця розміром з салют-3. Тобто 5.2метри. Так як ширина бортів не така як у балонів, значно меньше, то значно більше місця всередині, скільки саме ще не заміряв.
Загальні та детальні характеристики та враження надам після першого ж походу. На ці вихідні або на трійцю.
Що-до дефініцій, право на суб’єктивну оцінку я залишу за собою. Вам же ніхто не каже, що ви елементарно не навчились починати речення з великої літери та ставити знак питання в кінці.


Re: Надувная байдарка: за и против

- Америго Веспуччи
Профиль  WWW 
17.05.2018 09:49 Сообщение
Zyoma писал(а)
Порядку 1000$. Буде залежати від кількості, виробника, матеріалів розміру та комплектації. І що найголовніше, способу доставки. На початок серпня планую привезти пару-трійку штук під замовлення, а може й більше. Людям стане приблизно по 1200$ за одиницю. Це буде авіа.
Ця розміром з салют-3. Тобто 5.2метри. Так як ширина бортів не така як у балонів, значно меньше, то значно більше місця всередині, скільки саме ще не заміряв.
Загальні та детальні характеристики та враження надам після першого ж походу. На ці вихідні або на трійцю.
Що-до дефініцій, право на суб’єктивну оцінку я залишу за собою. Вам же ніхто не каже, що ви елементарно не навчились починати речення з великої літери та ставити знак питання в кінці.

А я думаю, почему "...меня терзают смутные сомнения"... Свежий манагер! :D Если б не дата регистрации, то подумал бы что скунс вернулся.


Re: Надувная байдарка: за и против

- Марко Поло
Профиль 
17.05.2018 10:31 Сообщение
Zyoma писал(а)
Буде залежати від кількості, виробника, матеріалів розміру та комплектації.

там что, уже несколько производителей?
Zyoma писал(а)
Що-до дефініцій, право на суб’єктивну оцінку я залишу за собою. Вам же ніхто не каже, що ви елементарно не навчились починати речення з великої літери та ставити знак питання в кінці.

тут трудно спорить - каждый, право, имеет право... А якщо Вам маленькі літери заважають зрозуміти запитання, спитаю ще раз: " Які ж все-таки ТТХ цього виробу? Окрім довжини. Широчина? Вага? Висота борту?". Це ж є в паспорті.
судя по фотке, толщина борта около 8% ширины. думаю, вес будет ок.20кг. да и цена что-то не кажется сопоставимой.


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
17.05.2018 10:39 Сообщение
Stanislav8 писал(а)
А я думаю, почему "...меня терзают смутные сомнения"... Свежий манагер! :D Если б не дата регистрации, то подумал бы что скунс вернулся.

Собаки лають, як то кажуть, а караван іде...


Re: Надувная байдарка: за и против

- Миклухо Маклай
Профиль 
17.05.2018 10:57 Сообщение
кинзер писал(а)
Які ж все-таки ТТХ цього виробу? Окрім довжини. Широчина? Вага? Висота борту?". Це ж є в паспорті.
судя по фотке, толщина борта около 8% ширины. думаю, вес будет ок.20кг. да и цена что-то не кажется сопоставимой.

Що-до ціни. Ви порівнюєте з intex ? )))) Ну просто скажіть з якою моделлю якого виробника порівнювати.
Ну якщо в Вас є паспорт, радий за Вас. В мене нема, бо це не типовий розмір. Зазвичай роблять максимум 4.7,китайці може й в трьох в нього влазять. Мені ж для походу на двох зручніше за все брати трійку, на середнє місто складати речі.
Я вже писав про нестандарт на цій сторінці, спробував вдруге, сподіваюсь останнє.
Не по паспорту, а по оплаті за пересилку, вага 35 кило.
P.S. До речі про ТТХ, на сайтах мало шановних мною виробників в Україні не зміг знайти ТТХ, а саме внутрішні розміри, навіть в приаттачених паспортах. Може хто допоможе?


Re: Надувная байдарка: за и против

- Марко Поло
Профиль 
17.05.2018 11:33 Сообщение
Zyoma писал(а)
P.S. До речі про ТТХ, на сайтах мало шановних мною виробників в Україні не зміг знайти ТТХ, а саме внутрішні розміри, навіть в приаттачених паспортах. Може хто допоможе?

странно. наугад кликнул на сайт по продаже - есть длина, ширина, высота борта, диаметр баллонов, давление, ширина кокпита, толщина дна, вес. собственно, все, что мне нужно.
похоже, разговор начинает терять смысл.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, Bce  След.
Страница 50 из 51 [ Сообщений: 760 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия