ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 5 из 6 [ Сообщений: 86 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Афанасий Никитин
Профиль 
03.11.2017 11:29 Сообщение
real SIMON писал(а)
Поехали - катнем. :wink:
На бескамерке должно получиться. Реальный ответ, даст только практика.
На фэте ездил на 4 psi - ниже не пробовал, да и необходимости пока не было.
По пустыне на видео фэт едет на 7 psi.


Хорошо бы, но Харьков - далекоооо !!! :lol:
А Олешковские пески еще дальше. Впрочем, Пуща наша сейчас так запесочена, что без разницы почти, субботу сухую обещают - поеду пробовать 3" Maxxis Chronicle в боевых условиях
Последнее сообщение


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
03.11.2017 12:03 Сообщение
Удачи! Расскажешь потом, как оно.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Афанасий Никитин
Профиль 
06.11.2017 11:08 Сообщение
real SIMON писал(а)
Удачи! Расскажешь потом, как оно.


Воно їде, і іде супер!
1,3 – 1,05 Бар – відчуття як від звичайного хардтейла, на коріннях дупі некомфортно. Пісок їдиться з несуттєвою розкачкою.
0,95-0,9 на задньому, 0,89-0,8 на передньому – різке зростання комфорту, на мілких перешкодах наче на рівному, на ґрунті є відчуття що педалювати легше – на асфальті різниці з високим тиском не відчув, покриття взагалі не впливає на керованість.
При 0,7 і нижче на передньому починає з’являтися надлишкова обертальність – вже при 0,65 на асфальті стає некомфортно.
0,7 на задньому, 0,5 на передньому – на ґрунті комфорт зріс незначно, накат суттєво знизився – але з таким тиском я поїхав по намитому піску (дюни на заході ПДН, недалеко від заїзду) – керованість на букву Х, але по прямій можна їхати спокійно. Почекаю ще снігу.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
06.11.2017 11:39 Сообщение
Оце вже насправді тест, бо без зміни тиску в подібних випробуваннях сенсу немає. Наскільки я зрозумів, 27+ на піску поводиться схоже до фета, навіть тиск схожий. А як він себе веде на піску при 0.5 бар - накат є? На твердому ґрунті при такому тиску, звісно, марно чекати накату й доброї керованості. А мінімально на якомтиску їздив? Фет 26 х 4 по перепаханому піску протипожежних смуг їде на 0.3 - 0.35 бар. ( на більш високому тиску треба більш вкручувати). Тепер будемо чекати снігу, цікаво як 27+ взимку.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Афанасий Никитин
Профиль 
06.11.2017 11:55 Сообщение
real SIMON писал(а)
Оце вже насправді тест, бо без зміни тиску в подібних випробуваннях сенсу немає. Наскільки я зрозумів, 27+ на піску поводиться схоже до фета, навіть тиск схожий. А як він себе веде на піску при 0.5 бар - накат є? На твердому ґрунті при такому тиску, звісно, марно чекати накату й доброї керованості. А мінімально на якомтиску їздив? Фет 26 х 4 по перепаханому піску протипожежних смуг їде на 0.3 - 0.35 бар. ( на більш високому тиску треба більш вкручувати). Тепер будемо чекати снігу, цікаво як 27+ взимку.


Тиск 0,95-0,9 на задньому, 0,89-0,8 на передньому - на звичайному піску (запісочені дороги) ідеально, накат відмінний. На дюнах, де останні фото (щось схоже на твоє відео) на такому тиску їде пагано , при зниженні до 0,7-0,5 - іде, накат є, керованість так собі.

На твердому ґрунті при 0,7-0,5 іде норм, накат прийнятний, надлишкова обертальність відчувається але тримати можна.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
06.11.2017 12:07 Сообщение
Відчуття зниження керованості на піску - скоріше, властивість самого піску. Треба повертати дещо повільніше.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Николай Пржевальский
Профиль  WWW 
10.11.2017 23:12 Сообщение
Зклеїв з різних кусочків невеличкий ролік.


phpBB [video]


Допишу своє враження - апарат супер, котить по піску гарно, навіть не віриться шо таке буває. Легкий в управлінні, і комфортний у їзді. Він здається набагато легшим, ніж є на справді. Думаю що для наших грунтів це ідеальний варіант.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
11.11.2017 01:40 Сообщение
Anatol писал(а)
Думаю що для наших грунтів це ідеальний варіант.


То Ви ще на фетбайку не їздили... :D


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Ж.Ф. Лаперуз
Профиль 
11.11.2017 09:50 Сообщение
Anatol писал(а)
Думаю що для наших грунтів це ідеальний варіант.

А я думаю, що то занадто. Реально скільки відсотків "наших грунтів" не проїжджаються на 2.2"? Ні не так. На скількох відсотках "наших грунтів" така покришка буде краще котитись ніж 2-2.2"?


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
11.11.2017 12:26 Сообщение
Якщо грунти такі як на відео - десь 99%. :yes:
А взагалі, сперечатися з цього приводу так саме безглуздо як, скажімо, 26" vs 29", шоссер vs МТБ чи Sram vs Shimano. Воно не краще й не гірше - просто дещо по іншому.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Ж.Ф. Лаперуз
Профиль 
11.11.2017 13:24 Сообщение
real SIMON
Я й не сперечаюся, просто хочу вияснити перш за все для себе чи потрібно воно для "наших грунтів"? Бо були думки ставити на найнер вперед 3", а назад 2.5". Але здоровий глузд переміг :D
Ті піски, що на відео взагалі не входять у стандартний вказаний маршрут.
Я думаю хлопці спеціально туди поперлися для тесту, от і все.
При звичайних покатеньках такі місця зустрічаються дуже рідко.
А так такі байки королі у своїй стихії, тільки цю стихію потрібно ще цілеспрямовано шукати.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
11.11.2017 14:06 Сообщение
:yes: Якщо не катати по піску та снігу, 2" цілком достатньо.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Ж.Ф. Лаперуз
Профиль 
11.11.2017 15:00 Сообщение
...це як сокира або тесак в поході... багатофункціональна сука штука... і оборонятися можна, але ну його нах весь час тягати.


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Перси Фоссет
Профиль 
11.11.2017 15:11 Сообщение
Не так однозначно - комусь сокира заважає, а комусь навпаки. Як там Ніцше свого часу казав...
Изображение


Re: 27+ Экспертный тест FELT SURPLUS 70.

- Васко да Гама
Профиль 
11.11.2017 21:07 Сообщение
Rubovod Оті піски на відео входять в мій маршрут майже через раз. На цих лісапедах не потрібно думати "проїдеш - не проїдеш"в нашій місцевості взагалі. Куди схотів, туди й поїхав. У нас досить багато соснових лісів куди влітку на 55-58мм можна заїхати, але виїжджати потім трохи важкувато. Я вже десятий раз повторюю - основний недолік таких коліс - ацька вага. І якщо основний вел - кантрійний підвіс с колесами 1350г, то різниця дуже відчутна... десь перші 50км. а потім звикаєш і ловиш кайф. А потім пересаджуєшся на підвіс, і опять кайф. :)
ПС Сокира в рюкзаку досить помітно змінює світогляд туриста. Без неї якось не так...
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Страница 5 из 6 [ Сообщений: 86 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия