ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 70 из 70 [ Сообщений: 1043 ]
На страницу Пред.  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

BeerBike

Re: BeerBike

- Перси Фоссет
Профиль 
23.01.2017 02:38 Сообщение
HENK75 писал(а)
Живая?

:yes:
Последнее сообщение


Re: BeerBike

- Перси Фоссет
Профиль 
23.01.2017 08:56 Сообщение
С тех пор лайка внимательно осматривает то место куда собирается сесть


Re: BeerBike

- Перси Фоссет
Профиль 
23.01.2017 11:11 Сообщение
:shock: Фигасе - ремонт


Re: BeerBike

- Перси Фоссет
Профиль 
12.05.2017 00:56 Сообщение
Бегущая Черепаха писал(а)
Югар писал(а)
Хатіко зміг - я теж зможу)))

:wink: :beer:

Вложения

Югар.jpg
Югар.jpg
[ 100.21 КБ | Просмотров: 1871 ]




Re: BeerBike

- Христофор Колумб
Профиль  WWW 
12.05.2017 10:11 Сообщение
Бегущая Черепаха писал(а)
Бегущая Черепаха писал(а)
Югар писал(а)
Хатіко зміг - я теж зможу)))

:wink: :beer:



Ну нарешті! Чекаю на більш детальні фото і твій комментар після "тестдрайву"!)


Re: BeerBike

- Семен Дежнев
Профиль 
16.05.2017 20:59 Сообщение
Сьогодні відкрив для себе тему beerbike в прикладному сенсі цього терміну. В передню корзинку Газельки (до речі, корзинка за необхідності "льогкім двіженієм рукі" відстібається і стає кошиком для супермаркета з ручками) влізає до 9 л пива, а на багажник спокійно лягають 2-3 піци у коробках. Коробки принайтовуються отими резиновими пасками, яки видно на фото. При чому так надійно принайтовуються, що навіть наші ями не вплинули на монолітність конструкції аж до фінальної точки.
От тепер скажіть, нафіга мені отй МТБ у місті? Як в анекдоті про верблюдів: тато, а нашо нам весь цей позашляховий тюнінг у київському зоопарку? :wink:

Вложения

P5160141-1.jpg
P5160141-1.jpg
[ 257.63 КБ | Просмотров: 1780 ]




Re: BeerBike

- Перси Фоссет
Профиль 
18.05.2017 11:49 Сообщение
vag72 писал(а)
Сьогодні відкрив для себе тему beerbike в прикладному сенсі цього терміну. В передню корзинку Газельки (до речі, корзинка за необхідності "льогкім двіженієм рукі" відстібається і стає кошиком для супермаркета з ручками) влізає до 9 л пива, а на багажник спокійно лягають 2-3 піци у коробках. Коробки принайтовуються отими резиновими пасками, яки видно на фото. При чому так надійно принайтовуються, що навіть наші ями не вплинули на монолітність конструкції аж до фінальної точки.
От тепер скажіть, нафіга мені отй МТБ у місті? Як в анекдоті про верблюдів: тато, а нашо нам весь цей позашляховий тюнінг у київському зоопарку? :wink:

vag72, я на правах власника цієї теми з провокативно-алкогольною проф.орієнтацією, не менше ніж мін.охорони здоров'я попереджаю - алкоголь шкодить Вашому здоров'ю !
Не дивлячись на назву теми і на свою не приховану любов до пінних слабоалкогольних напоїв, я все таки за здорову націю, без шкідливих звичок.
"Газель" в вас гарна, можна навіть сказати це еталонна модель міського велосипеда і вона однозначно заслуговує окремої, своєї теми :wink:
Чекатиму!


Re: BeerBike

- Семен Дежнев
Профиль 
18.05.2017 20:54 Сообщение
А я шо? Я ж нічо... Я сам за здоровий образ життя. Але пиво - то є пиво. Як же без нього? ;)

Дякую за комплімент стосовно Газелі. Якось зберусь з духом та зроблю тему про неї. Модель насправді в своєму роді унікальна.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, Bce
Страница 70 из 70 [ Сообщений: 1043 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия