ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 10 из 11 [ Сообщений: 161 ]
На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Фикс и здоровье

Re: Фикс и здоровье

- Семен Дежнев
Профиль 
21.05.2014 12:46 Сообщение
попробую вынос\руль сменить. а больше хз
не менять же фрейм
Последнее сообщение



- Афанасий Никитин
Профиль  WWW 
21.05.2014 13:11 Сообщение
меняй посадку и обмотку помягче ставь. у меня такая же тема была, потом на новом велике все четко отрегулировал под себя и проблема ушла. заодно можно в больничку наведаться и сделать рентген шейных позвонков - может быть такое, что нерв защимило


Re: Фикс и здоровье

- Руаль Амундсен
Профиль  WWW  ICQ 
21.05.2014 15:53 Сообщение
linuxoid писал(а)
сменил вел
начали неметь пальцы рук
тунельный синдром или как там
гугл говорит ставить грипсы эргономические, менять посадку, тренить павэрболом

кто с таким сталкивался?

че делать?
phpBB [video]


а сравнить старый и новый вел (хотя бы по фотам, размерам и высотам) не судьба? Поставь райзер с короткой посадкой и посмотри. Может баран дофига трековый :D


Re: Фикс и здоровье

- Генри Гудзон
Профиль 
22.05.2014 21:52 Сообщение
у меня от рюкзака иногда немеют - когда перегруженый или еще чего, но у меня плечевые суставы проблемные, после травм.


Re: Фикс и здоровье

- Руаль Амундсен
Профиль  WWW  ICQ 
22.05.2014 22:47 Сообщение
oleksij m писал(а)
у меня от рюкзака иногда немеют - когда перегруженый или еще чего, но у меня плечевые суставы проблемные, после травм.

В таком раскладе полезно на время нагрудный ремень застегнуть и натянуть лямки на грудь. Дышать неудобно, но плечи отдохнут


Re: Фикс и здоровье

- Афанасий Никитин
Профиль 
10.11.2014 07:18 Сообщение
Привет!

Я расскажу свою историю:
6-7 лет активно велосипед, из них последние 3 - фикс, расчет рос с 46/16 до 48/14 последние 1-1,5 года
Этот сезон без вкатки 48/14 на контактах, с февраля, по настоящее время.

Меня интересует ежедневное питание, кто и каким продуктам отдает предпочтение?

:jedays:


Re: Фикс и здоровье

- Америго Веспуччи
Профиль 
10.11.2014 10:38 Сообщение
крупы, овощи, бобовые, фрукты, выпечка домашняя, водоросли, тофу и соевый гуляш или битки


Re: Фикс и здоровье

- Руаль Амундсен
Профиль 
10.11.2014 12:21 Сообщение
Andrey Boyko писал(а)
Привет!

Я расскажу свою историю:
6-7 лет активно велосипед, из них последние 3 - фикс, расчет рос с 46/16 до 48/14 последние 1-1,5 года
Этот сезон без вкатки 48/14 на контактах, с февраля, по настоящее время.

Меня интересует ежедневное питание, кто и каким продуктам отдает предпочтение?

:jedays:


багато води (мінімум 2 л. в день), фрукти, домашній творог для кісток. так як від фікса найбільше страждають коліна, бажано споживати їжу з вмістом речовин, які сприяють відновленню синовіальної речовини. скину уривок з однії статті по цій темі:
Шкідливі і корисні продукти для суглобів
Чим же "годувати наші суглоби", щоб вони довгі роки залишалися здоровими і служили нам вірою і правдою?
Для початку скажемо про тих продуктах, які слід без жалю прибрати з раціону - легкість і рухливість коштують дорожче копченої ковбаси і тістечок з солодким кремом.
Всі смажені страви треба замінити тушкованими, запеченими або вареними, а замість жирних солодощів і газованої води навчитися їсти натуральні мармелад, фруктові желе, пити свіжі соки, морси, компоти і киселі.
Дуже багато продуктів сьогодні містять фосфати, при регулярному вживанні викликають остеопороз: відмовтеся від них, якщо хочете зберігати рухливість - в іншому випадку ви скоро станете довічними пацієнтами ревматологів, ортопедів, неврологів і інших фахівців, і будете працювати на ліки.
Багаті фосфатами: безалкогольні напої, мінералізовані штучно; хліб з поліпшеною борошна вищих сортів; згущене молоко і концентроване молоко в банках; покупні розпушувачі, що додаються в тісто;
ликероводочная продукція; крабові палички, фруктовий лід; майже всі види ковбас і ковбасних виробів; плавлені сирки і сирні продукти; майже всі види морозива - їсти можна тільки вершкове і молочне.
Щоб знизити кількість фосфору в організмі (якщо вже ви "набралися" фосфатів), вживайте не морожене, а охолоджене м'ясо, і не їжте напівфабрикати; вибирайте нежирне червоне м'ясо, купуйте субпродукти, мова - ці продукти багаті залізом, і допомагають вивести зайвий фосфор.
Корисні також зелені овочі, жовтки яєць, інжир, абрикоси, вишні. При надлишку фосфору треба їсти більше продуктів, багатих магнієм - цей елемент знижує його засвоєння; магній є в фініках, чорносливі, родзинках, куразі, квасолі, сої, меді (гречаному), вівсянці і гречці, горіхах, висівках, хлібі з висівками, гіркому шоколаді, какао.
Водночас натуральний, природний фосфор, разом з кальцієм, нашим кісткам необхідний. Їжте свіжу рибу і морепродукти, а кальцій краще всього отримувати з нежирного молока і кисломолочних продуктів, а також твердого сиру - жирністю не вище 30%. Не так складно включити в свій раціон щодня всього 10 г сиру, 50 г сиру,? л молока (кефіру, йогурту тощо) - це половина добової норми кальцію для дорослої людини.
Чи не запивайте ці продукти міцним чаєм і кавою, і не поєднуйте їх з кислою зеленню - шпинатом, щавлем, ревенем.
Повністю стаття тут:
http://netshtorm.com/798-shho-potribno- ... globi.html


Re: Фикс и здоровье

- Перси Фоссет
Профиль 
10.11.2014 13:02 Сообщение
Статья — космос просто, что-то на уровне выведения ШЛАКОВ из организма или даже выше.


Re: Фикс и здоровье

- Руаль Амундсен
Профиль 
10.11.2014 13:49 Сообщение
Kirill Yevtushenko писал(а)
Статья — космос просто, что-то на уровне выведения ШЛАКОВ из организма или даже выше.


не шлаків а фосфатів. там є цільний список всіх продуктів, потрібних для підтримки здорового організму


Re: Фикс и здоровье

- Перси Фоссет
Профиль 
10.11.2014 14:42 Сообщение
Taiwo
Какие фосфаты? Ничего, что у нас кости состоят из фосфата кальция?
Суточных норм нет, обозначений (которые искать на продуктах) — тоже нет.
Как жить то теперь?
P.S. Вот это вообще порадовало
Цитата
натуральний, природний фосфор


Re: Фикс и здоровье

- Руаль Амундсен
Профиль 
10.11.2014 16:25 Сообщение
Kirill Yevtushenko писал(а)
Taiwo
Какие фосфаты? Ничего, что у нас кости состоят из фосфата кальция?
Суточных норм нет, обозначений (которые искать на продуктах) — тоже нет.
Как жить то теперь?
P.S. Вот это вообще порадовало
Цитата
натуральний, природний фосфор

слухай, ну що ти до слів придераєшся, а? це що я цю статтю писав.
я спеціально виділив в тексті продукти, які потрібно вживати для відновлення суглобів, так як вони в першу чергу страждають від навантажень. помоєму саме це людина запитувала. а ти мені про анатомію кісток людини розказуєш...


Re: Фикс и здоровье

- Перси Фоссет
Профиль 
10.11.2014 17:51 Сообщение
Taiwo
Автор статьи не претендует на объективность, всё размыто и без конкретики, вот я к чему.


Re: Фикс и здоровье

- Миклухо Маклай
Профиль 
30.11.2014 14:53 Сообщение
по всей видимости - жидкость в левом колене...
к врачу? на операцию? или что делать?


Re: Фикс и здоровье

- Фритьоф Нансен
Профиль 
30.11.2014 15:12 Сообщение
Цитата
по всей видимости - жидкость в левом колене...
к врачу? на операцию? или что делать?

Если ты еще не был у врача, то что значит "по всей видимости - жидкость в левом колене"?
К врачу за диагнозом хотя бы.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, Bce  След.
Страница 10 из 11 [ Сообщений: 161 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия