ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 2 из 3 [ Сообщений: 42 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Допоможіть визначитися з велосипедом

Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Георгий Седов
Профиль 
17.04.2023 16:05 Сообщение
rgorbachov07 писал(а)
Ооо...дякую за відповідь!!! Тобто якщо я правильно зрозумів, то конусний стакан під вилку - це більше простору для маневрів в майбутньому? На Merida зазначено саме конусний стакан.

Більше, бо всі сучасні вилки с конусним штоком.
АЛЕ на такому бюджетному велі ставити вилку, що коштує, як той вел, сенсу нема - тож навряд ти колись будешь грейдити.
Я б не парився що до цього. Нові вели всі з конусом, бу - пох.
Последнее сообщение


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Георгий Седов
Профиль 
17.04.2023 16:06 Сообщение
Catz писал(а)
Не факт, що воно вам знадобиться, але під конус справді зараз вибір більше. Від звичайних амо-вилок, до карборігіда та екзотики на зразок Lauf

Lauf вже скінчився, доречі


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Ерофей Хабаров
Профиль 
17.04.2023 16:21 Сообщение
tifo писал(а)
Catz писал(а)
Не факт, що воно вам знадобиться, але під конус справді зараз вибір більше. Від звичайних амо-вилок, до карборігіда та екзотики на зразок Lauf

Lauf вже скінчився, доречі


Чого це? Gen 3 бачу в продажу


Re:

- Афанасий Никитин
Профиль 
17.04.2023 17:56 Сообщение
rgorbachov07 писал(а)
От ще таке конкретне питання:
https://veloplaneta.ua/ua/velosiped-29- ... l-2021-blk
І
https://velopuls.ua/product/velosiped-2 ... cite-2021/
Різниця в гривні між ними майже 3к грн, для мене, враховуючи те що для мене на зараз 20к бюджет, чи варто тужитися на cannondale?
І чи можна дивитися такий варіант як pride?
https://veloplaneta.ua/ua/velosiped-29- ... etka-micro
Та
https://veloplaneta.ua/ua/velosiped-29- ... rama-l-blk
Дякую за відповіді.


Тужитись не варто, прайд також можна дивитись, и жт можна. В усіх велосипедів такої цінової категорії воно буде більш-менш однакове, хіба що в брендових буде більшою націнка за бренд, а небрендові за ті самі гроші можуть мати обвіс трохи вищого класу (спробуйте порівняти наприклад трек і який-небуть леон за вказаний вами бюджет).

rgorbachov07 писал(а)
От шо таке гібриди взагалі не розумію! Можете якийсь конкретний варіант показати? Дякую.


До вищевказаного про гібриди додам, що в них рама зазвичай не дозволяє поставити покришку ширшу за 2", система з більшими передніми зірками (наприклад 26-36-48 проти 22-32-44 у гірського), але котить він по асфальту або рівному грунту швидше, ніж класичний мтб.
Свого часу, маючи мтб ардіс 26" та турист 28" і катаючи переважно асфальт та трохи лісом взяв собі новий гибрид та радів роками, бо воно їхало! Але коли почав катати на ньому грунтові маршрути на 100+ км, то мусив міняти раму заради покришок 2"+, передні зірки на 22-32-42 та вилку з пружино-еластомерки на воздушку, бо інакше встигнути за групою було малореально. Але це вже інша історія.


Последний раз редактировалось Zeka 17.04.2023 18:28, всего редактировалось 1 раз.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Христофор Колумб
Профиль 
17.04.2023 18:06 Сообщение
rgorbachov07 писал(а)
Catz писал(а)
А вживані варіанти не розглядали? Що там зараз в Україні на ОЛХ продається?


Вживаний буду розглядати за крайніх обставин, але все одно треба буде багато умов, щоб був чек, талон. Все ж таки поки дивлюся в бік нового.


Покупка б/у велосипеда однозначно выгоднее, есть на вторичном рынке достойные варианты с хорошим навесным оборудованием, но для этого надо немного разбираться в технической части, а то можно купить кота в мешке.

Если вы рассматриваете покупку нового велосипеда, особенно в магазине велопланета, есть небольшой лайфхак как сэкономить немного денег.
Вам необходимо найти человека с дисконтной 10% карточкой велопланеты, с учетом нынешних цен на новые велосипеды, можно потратить денег меньше на пару тысяч.


СообщениеСообщение было удалено | удалил: dedmazaj | 17.04.2023 18:06.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Миклухо Маклай
Профиль 
17.04.2023 18:51 Сообщение
dedmazaj писал(а)
rgorbachov07 писал(а)
Catz писал(а)
А вживані варіанти не розглядали? Що там зараз в Україні на ОЛХ продається?


Вживаний буду розглядати за крайніх обставин, але все одно треба буде багато умов, щоб був чек, талон. Все ж таки поки дивлюся в бік нового.


Покупка б/у велосипеда однозначно выгоднее, есть на вторичном рынке достойные варианты с хорошим навесным оборудованием, но для этого надо немного разбираться в технической части, а то можно купить кота в мешке.

Если вы рассматриваете покупку нового велосипеда, особенно в магазине велопланета, есть небольшой лайфхак как сэкономить немного денег.
Вам необходимо найти человека с дисконтной 10% карточкой велопланеты, с учетом нынешних цен на новые велосипеды, можно потратить денег меньше на пару тысяч.


Дякую за відповідь і підказку з приводу знижки. До речі мені здається на Харківфорум бачів такі теми: "кому треба дам знижку у веломагазин", щось накшталт того, або мені просто так хочеться)

Вся суть в тому, що якщо зупинитися на мінімальному, то Merida не продається у Велопланеті, хоча цей трюк добре зпрацює у випадку Cannondale або GT.

Сьогодні ходив по центру, шукав відчинені веломагазини...з п'яти, що були на мапі відчинений був лише один - Alantur, не рахуючи Велопланети. Ще один досить вагомий критерій пошуку велосипеда, щоб він був доступний для купівлі у нашому місті.

Звідси питання чи може хтось рекомендувати магазини в Харкові. А то я знаю Пілігрім та Велопланета, а і ще Велостиль, але там вибір брендів....ну трохи не той. Дякую.


Последний раз редактировалось rgorbachov07 17.04.2023 18:57, всего редактировалось 1 раз.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Миклухо Маклай
Профиль 
17.04.2023 18:55 Сообщение
Catz писал(а)


До речі дякую, сподобався на вигляд GT, сьогодні такий гібрід/сітібайк дивився у Велопланеті.


Последний раз редактировалось rgorbachov07 17.04.2023 22:53, всего редактировалось 1 раз.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Миклухо Маклай
Профиль 
17.04.2023 22:52 Сообщение
Всім дякую за Ваші відповіді. Відверто скажу стало легше, але не на багато)
Для себе на зараз склав наступний топ, враховуючи всі моменти.
Склав для себе наступний топ, куди я буду дивитися:
1. Merida Big Nine 15
2. GT Aggressor Expert
3. Cannondale TRAIL 7 за умови, що знайду знижку
4. GT Aggressor Sport
5. TREK MARLIN 4 але тут дуже великі питання до тріскачки
6. TREK MARLIN 5 тут теж знижку треба шукати, бо овер бюджет

Окремим блоком для мене поки стоять наступні моделі:
1. Marin PRESIDIO 1
2. Marin Fairfax 2 (2021)
3. Marin KENTFIELD 2 цей дуже сподобався, бачив сьогодні при денному світлі біля Велопланети


Виходячи зі всього вищесказаного інші моделі не хочу навіть вже і дивитися, хоча сьоголні радили Orbea Onna 50. Якщо можете, щоб легше було радити що конкретно є в першому списку. На другий поки не дивлюся, хоча хто знає як піде далі.
В будь якому разі я дуже вдячний за всі ваші відповіді. Наступну тему треба буде робити: "Шукаю знижку Велопланета/Пілігрім/Велостиль"))).


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Миклухо Маклай
Профиль 
18.04.2023 22:35 Сообщение
Вітаю всіх!
Знаю, що я саме та людина яка казали, що б/в це не варіант...але
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/velo ... derIndex=3
Можете сказати чи цей варіант розглядати? Як взагалі ці кубики? Дякую.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Афанасий Никитин
Профиль 
19.04.2023 00:04 Сообщение
Цитата
Можете сказати чи цей варіант розглядати?
Судячи з його фото та опису - достойна альтернатива, ще й з документами та на гарантії.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Миклухо Маклай
Профиль 
19.04.2023 00:16 Сообщение
Zeka писал(а)
Цитата
Можете сказати чи цей варіант розглядати?
Судячи з його фото та опису - достойна альтернатива, ще й з документами та на гарантії.


Тільки я ходив в цей магаз і він зачинений.
Просто такі питання виникають, бо я нічого не знаю про цей бренд, окрім того що сьогодні вже встиг подивитися, що наче прям все робиться в Німеччині.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Афанасий Никитин
Профиль 
19.04.2023 03:36 Сообщение
Цитата
бо я нічого не знаю про цей бренд

https://uk.wikipedia.org/wiki/CUBE

Цитата
наче прям все робиться в Німеччині

:lol:

Виберіть уже хоч щось та катайте на здоров'я, поки є можливість, бо хтозна що далі буде...


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Америго Веспуччи
Профиль 
19.04.2023 07:43 Сообщение
Где то читал, что Куб немцы делают для импорта, а его аналог Буллс - для внутреннего рынка.


Re: Допоможіть визначитися з велосипедом

- Ерофей Хабаров
Профиль 
20.04.2023 09:02 Сообщение
В якийсь момент я зрозумів що будь який МТБ викликає лише роздратування, тому я схоже припиню щось радити автору :D
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Страница 2 из 3 [ Сообщений: 42 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия