ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 4 из 5 [ Сообщений: 62 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Помогите с апгрейдом велосипеда


- Стив Ирвинг
Профиль 
19.08.2022 23:06 Сообщение
Справа не в парафіні і не в проварці. Така ж ситуація, наприклад, з болтами виноса. Побило іржею... :(

Хочеться списати на такий кислотний дощ (тут має бути здивований смайлик).
Велосипед зараз стоїть на вулиці, і от така халепа - змащування ланцюга тут ні до чого....
Последнее сообщение


Re:

- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 15:39 Сообщение
Yamato88 писал(а)
А ось цей дядько робить гарні рігідні вилки на замовлення. Можно самому вибрати довжину ніг та виліт ніг вилки уперед, та багато чого іншого:
https://instagram.com/yadder75?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Автор теми щось питав про вилку?

Чого сюди лізти зі своєю рекламою? Тоді вже платити за рекламу:)

А взагалі строчить пости заради кількості це тупо)))


Re: Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
22.08.2022 16:06 Сообщение
stas_mk27 писал(а)
Yamato88 писал(а)
А ось цей дядько робить гарні рігідні вилки на замовлення. Можно самому вибрати довжину ніг та виліт ніг вилки уперед, та багато чого іншого:
https://instagram.com/yadder75?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Автор теми щось питав про вилку?

Чого сюди лізти зі своєю рекламою? Тоді вже платити за рекламу:)

А взагалі строчить пости заради кількості це тупо)))

Дякую за вашу думку та спробу хоч до чогось причепитись. У вас виходить підіймати мені настрій, хоч розумію що ви планували зворотній ефект.

Зверніть увагу, що ТС запитав варіанти як щє можно покращити свій велосипед, після чого я накидав декілька варіантів. Жодного відношення до виробництва вилок я не маю. Порадив той акаунт, бо сам замовляв та мені сподобався результат, ціна, термін виробництва. Також у одному з повідомлень є посилання на тему де видно що не я їх виробояю а інша людина.

Отже напевно треба уважно читати перед тим як до чогось намагатись причепитись. А щє кращє зайнятись чимось корисним.



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 16:26 Сообщение
Ну і написали б свій досвід покращення велосипедів. А то десь щось почув і зустрічайте майстра, зараз всіх всьому навчить :D


Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
22.08.2022 16:28 Сообщение
stas_mk27 писал(а)
Ну і написали б свій досвід покращення велосипедів. А то десь щось почув і зустрічайте майстра, зараз всіх всьому навчить :D

Можна конкретно що не так з порадами? Доречі уважно читайте, це і є мій досвід, бо я замовляв там вилку.



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 16:43 Сообщение
Була така радянська книжка "Вредные советы".

Читаючи ваші повідомлення на форумі складається враження, що вони всі з тої книжки.


Re: Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
22.08.2022 16:49 Сообщение
Yamato88 писал(а)
stas_mk27 писал(а)
Ну і написали б свій досвід покращення велосипедів. А то десь щось почув і зустрічайте майстра, зараз всіх всьому навчить :D

Можна конкретно що не так з порадами? Доречі уважно читайте, це і є мій досвід, бо я замовляв там вилку.

Yamato88 писал(а)
Просто хейт без конструктиву, я зрозумів. Ображене дівчисько)



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 17:01 Сообщение
Ну так...копіпаст наше все... оце ваш рівень.

Якщо щось не розумієте - не треба влаштовувати публічний цирк. Пишіть в лічку - я вам розкажу що таке велосипед і що з ним робити ;)

п.с. Поки не освоїте теорію - не давайте поради як ви зараз даєте. Це дуже смішно.



- Юрий Сенкевич
Профиль 
22.08.2022 17:04 Сообщение
Пане Стас, якщо ви невзмозі сформулювати свою думку та ОБГРУНТОВАНО критикувати іншу, користь ваших постів дорівнює нулю. Але мені все щє цікаво спостерігати як ви фантазуєте наче експерт з усіх питань)))



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 17:07 Сообщение
Ви як баба на базарі... чим голосніше тим краще.

Я ж вам спокійно кажу, ви некомпетентний, ваші поради абсурдні і небезпечні. Якщо хочете чомусь навчитись - ласкаво прошу.


Re:

- Юрий Сенкевич
Профиль 
22.08.2022 17:15 Сообщение
stas_mk27 писал(а)
Ви як баба на базарі... чим голосніше тим краще.

Я ж вам спокійно кажу, ви некомпетентний, ваші поради абсурдні і небезпечні. Якщо хочете чомусь навчитись - ласкаво прошу.

Зможете обгрунтувати свою фантазію чи як завжди балабол?)



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 17:17 Сообщение
В лс



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 17:21 Сообщение
Я вам вже писав, годі нести фігню і корчити з себе спеціаліста. Ви ним не є. Ваші поради абсурдні, перестаньте обманювати людей



- Юрий Сенкевич
Профиль 
22.08.2022 17:25 Сообщение
Крч вибачаюсь перед ТС за захламлення теми, як ми всі розуміємо, пан Стас не збирається нічого обгрунтувати та радити, а просто "засерає" весь форум. Тому я більше не відповідаю на ті несенітниці що він пише та можливо ще напише. Всім добра))



- Стив Ирвинг
Профиль 
22.08.2022 17:33 Сообщение
А шо так, здувся, експерт? Чи аргументи закінчилися?

Якщо не вдасться за допомогою модератора, я сам прослідкую за тим щоб такі "Шарікови" не роздавали порад космічної важливості, і такої ж глупості.

До речі класна функкция "знайти всі повідомлення користувача", такої концентрації ідіотизму як у цього ямамоти я ніколи не бачив :(

Щось там іржаве реанімував 8 років тому, і понеслась, як в анекдоті "чукча не читатель, чукча писатель".
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Страница 4 из 5 [ Сообщений: 62 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия