ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велосипед Stolen |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 00:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Aleksei Dmytren писал(а):
хз какие градиции могут быть в роликах. он или ок или не ок, что решается заменой и не требует никакого мастерства диагностики.
Oleh-70 писал(а):
б так былу все просто,то фірми на кшталт ceramicspeed давно би вилетіли в трубу.Але з появою доступних по ціні паверметрів народ почав підраховувати вати...

Похибка у вимірюванні для найточніших на ринку пауерметрів - від +-2 до +-4%. Найточніших.
https://roadcyclinguk.com/how-to/fitnes ... think.html
https://www.peakendurancesport.com/endu ... wer-meters
Це значить, що коли гонщик видає 300 Вт, найкращі пауерметри показуватимуть якесь значення між 290 Вт та 310 Вт.

Які втрати ваттажу у роликів?
https://www.ceramicspeed.com/en/cycling ... iency-test
З керамічними та гібридними (сталь + кераміка) підшипниками - в середньому 2 х 0,056 Вт = 0,112 Вт. Це сумарно на два ролики.
Зі сталевими підшипниками - в середньому 2 х 0,069 Вт = 0,138 Вт.
Різниця - 0,026 Вт.

Найкращий на ринку пауерметр, вимірюючи потужність 300 Вт, сьогодні покаже 294 Вт, а завтра - 306 Вт. Якщо ви вірите, що він помітить різницю у 0,026 Вт, - навіть не знаю, що порадити.

Це не кажучи про те, що у гонщика нема засобів зробити так, щоб ваттаж у нього (у гонщика) був зручним для порівняння, себто абсолютно ідентичним і сьогодні, й завтра (з іншими роликами). Скажімо, рівно 300 цілих та 000 тисячних, - причому і сьогодні, й завтра (повторюю). Як це проконтролювати? Ще одним пауерметром з точністю від +-2% до +-4%?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 18:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
andr писал(а):
Aleksei Dmytren писал(а):
хз какие градиции могут быть в роликах. он или ок или не ок, что решается заменой и не требует никакого мастерства диагностики.
Oleh-70 писал(а):
б так былу все просто,то фірми на кшталт ceramicspeed давно би вилетіли в трубу.Але з появою доступних по ціні паверметрів народ почав підраховувати вати...

Похибка у вимірюванні для найточніших на ринку пауерметрів - від +-2 до +-4%. Найточніших.
https://roadcyclinguk.com/how-to/fitnes ... think.html
https://www.peakendurancesport.com/endu ... wer-meters
Це значить, що коли гонщик видає 300 Вт, найкращі пауерметри показуватимуть якесь значення між 290 Вт та 310 Вт.

Які втрати ваттажу у роликів?
https://www.ceramicspeed.com/en/cycling ... iency-test
З керамічними та гібридними (сталь + кераміка) підшипниками - в середньому 2 х 0,056 Вт = 0,112 Вт. Це сумарно на два ролики.
Зі сталевими підшипниками - в середньому 2 х 0,069 Вт = 0,138 Вт.
Різниця - 0,026 Вт.

Найкращий на ринку пауерметр, вимірюючи потужність 300 Вт, сьогодні покаже 294 Вт, а завтра - 306 Вт. Якщо ви вірите, що він помітить різницю у 0,026 Вт, - навіть не знаю, що порадити.

Це не кажучи про те, що у гонщика нема засобів зробити так, щоб ваттаж у нього (у гонщика) був зручним для порівняння, себто абсолютно ідентичним і сьогодні, й завтра (з іншими роликами). Скажімо, рівно 300 цілих та 000 тисячних, - причому і сьогодні, й завтра (повторюю). Як це проконтролювати? Ще одним пауерметром з точністю від +-2% до +-4%?
Вже давно гуляють по просторам інета такі розрахунки.А люди далі купляють,фірми виробники працюють.
Особисто я профіт від керамічної каретки почув.Як буду міняти роліки дюрейс,то спробую фірмові роліки на керамічних промах.
А ось наприклад колеса фулкрум зеро на керамічнмх підшипниках не сильно сподобались.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 19:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 4340
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Oleh-70 писал(а):
Вже давно гуляють по просторам інета такі розрахунки.А люди далі купляють,фірми виробники працюють.
Особисто я профіт від керамічної каретки почув.Як буду міняти роліки дюрейс,то спробую фірмові роліки на керамічних промах.
А ось наприклад колеса фулкрум зеро на керамічнмх підшипниках не сильно сподобались.

Це тому, що ти знаєш, що там та баснослівна кераміка, та намагаєшся виправдати її покупку. Всліпу б нічого не відчув. Скільки вже таких в будь-яких сферах було й ВСІ ЗАВЖДИ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ зливаються в реальних сліпих тестах - від теплого лампового звуку, смаку напоїв та до твоїх підшипників.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 19:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
tifo писал(а):
Oleh-70 писал(а):
Вже давно гуляють по просторам інета такі розрахунки.А люди далі купляють,фірми виробники працюють.
Особисто я профіт від керамічної каретки почув.Як буду міняти роліки дюрейс,то спробую фірмові роліки на керамічних промах.
А ось наприклад колеса фулкрум зеро на керамічнмх підшипниках не сильно сподобались.

Це тому, що ти знаєш, що там та баснослівна кераміка, та намагаєшся виправдати її покупку. Всліпу б нічого не відчув. Скільки вже таких в будь-яких сферах було й ВСІ ЗАВЖДИ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ зливаються в реальних сліпих тестах - від теплого лампового звуку, смаку напоїв та до твоїх підшипників.
Можу з заплющеними очима крутнути руками шатуни або роліки і сказати де кераміка,а де звичайний пром.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 19:36 

Сообщения: 2609
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
Oleh-70 писал(а):
tifo писал(а):
Oleh-70 писал(а):
Вже давно гуляють по просторам інета такі розрахунки.А люди далі купляють,фірми виробники працюють.
Особисто я профіт від керамічної каретки почув.Як буду міняти роліки дюрейс,то спробую фірмові роліки на керамічних промах.
А ось наприклад колеса фулкрум зеро на керамічнмх підшипниках не сильно сподобались.

Це тому, що ти знаєш, що там та баснослівна кераміка, та намагаєшся виправдати її покупку. Всліпу б нічого не відчув. Скільки вже таких в будь-яких сферах було й ВСІ ЗАВЖДИ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ зливаються в реальних сліпих тестах - від теплого лампового звуку, смаку напоїв та до твоїх підшипників.
Можу з заплющеними очима крутнути руками шатуни або роліки і сказати де кераміка,а де звичайний пром.


ну-ну

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 19:50 

Сообщения: 2609
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
В керамике есть смысл только в ресурсности, при условии отсутствия грязи.
В роликах не вижу смысла в керамических подшипниках.
Там действует сильная поперечная сила, цепь тупо их выворачивает,
шабашат уплотнители попадает грязь и алес. У меня все ролики алю.
У них ресурс меньше пластиковых (хороших), плюс в четкости переключения,
у них нет поперечного люфта как у заводских. Ролики в среднем живут 4к.,
подшипники 2к. это потолок. Потом замена подшипников, стоят они копейки,
мыть там нечего, в рюкзаке всегда лежит запасной ролик, были случаи когда
подшипник тупо разбирался на ходу.
На легкость кручения больше влияет чистота и смазанность цепи.
В керамике есть смысл во втулках и каретках, хотя люди жаловались, что
родные подшипники в каретке ходили дольше керамических. У меня в
каретке полукерамика, прошли дольше родных, лёгкость хода там никак не
отличается от обычных.

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
Якщо крутнути шатуни рукою без ланцюга,то на кераміці вони зроблять 12-15 обертів.На звичайній каретці біля 5-6 холостий хід.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:33 

Сообщения: 2609
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
Oleh-70 писал(а):
Якщо крутнути шатуни рукою без ланцюга,то на кераміці вони зроблять 12-15 обертів.На звичайній каретці біля 5-6 холостий хід.


Очень интересно, а у меня одинаково.

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
KubikV писал(а):
Oleh-70 писал(а):
Якщо крутнути шатуни рукою без ланцюга,то на кераміці вони зроблять 12-15 обертів.На звичайній каретці біля 5-6 холостий хід.


Очень интересно, а у меня одинаково.
Яка саме каретка встановлена у вас(назва)?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:42 

Сообщения: 2609
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
BB70 с китайской полукерамикой за 20$.

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
KubikV писал(а):
BB70 с китайской полукерамикой за 20$.
Я порівнював дюрейс9000 з
fsa bb-8000 mega exo 24mm ita.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 4340
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Oleh-70 писал(а):
Можу з заплющеними очима крутнути руками шатуни або роліки і сказати де кераміка,а де звичайний пром.


На велосипеді це крутять ногами. Тому логічно так і тестити.
Колесо на жигулях руками провернути важко, але ссана копійка 100+ їде. Супротив в одиниці процентів вата, який ти відчуваєш пальцями, так само є абсолютно несуттєвми при їзді на велі на потужностях десятки-сотні ват.


АЛЕ!!!
Я згоден витратити час та навіть трохи грошей та провести сліпий тест на можливість таки це зробити руками.
АЛЕ!!!
Твої підшипники будуть вимиті від змазки та змазані наново, кілька разів різною змазкою, як і інші для порівняня, встромлені у втулки - щоб тактильно ти не міг їх впізнати. Позитивним вважатиметься результат у 90%.


Последний раз редактировалось tifo 02.01.2021 20:54, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 20:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Oleh-70 писал(а):
Якщо крутнути шатуни рукою без ланцюга,то на кераміці вони зроблять 12-15 обертів.На звичайній каретці біля 5-6 холостий хід.

Ви даремно вважаєте, що слово "ceramic" автоматично дає +100% здоров'я й три нових життя. Керамічні підшипники так само відрізняються один від одного за якістю, як і сталеві. Вони бувають дуже різні, розумієте? Мало того, справді якісні сталеві підшипники крутяться легше, ніж найкращі керамічні. Справа в точності, а не в матеріалі.

Справді якісні сталеві підшипники:
https://www.hawk-racing.com/product-cat ... m-brackets
https://youtu.be/_UTvr1WcOT4?t=38
https://youtu.be/f-t9Cs8lZwM?t=13

І я забув головне.
viewtopic.php?f=27&t=10084
viewtopic.php?f=31&t=326607&p=1817776#p1817776
"Не хочется нырять в эти психологические бездны, но есть немало занятных случаев. Один физкультурник (110 кг) похвалил на форуме некую модель выноса как очень жесткую. Он сказал: просто наковальня. Тут в тему вбежал другой физкультурник (60 кг) и закричал на первого: что ты в этом понимаешь, этот вынос - макаронина! Первый бросился на второго, второй позвал в свидетели родных и близких, первый - все прогрессивное человечество, стороны прокляли друг друга, но так и не договорились.

Другой пример. О карбоновых рамах, я заметил, по-разному говорят в разных местностях. В одном городе эти рамы считаются зубодробительными, в соседнем - комфортными. Измерения говорят, что бывает и так, и этак. Значит, работает принцип "внимание, высокое напряжение, главный городской гений циклистики ощущает".

Третий пример. Некоторые спортсмены клянутся на Библии, что алюминиевая рама после года гонок становится мягче. На самом деле это полная чепуха, это совершенно не так. Сопромат и его активные юзеры (авиаконструкторы, авиатехники) знают, что пока алюминий не треснет, его жесткость не меняется, его модуль Юнга остается неизменным. Иначе достаточно было бы нагрузить крыло самолета кирпичами, измерить прогиб и заявить, что ресурс выработан, к примеру, на 98%. Просто и эффективно. Но приходится выдумывать всякую дефектоскопию, потому что кирпичи на крыле дадут одинаковый прогиб независимо от того, новый у вас самолет или близкий к списанию".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 21:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
Один з прикладів.
https://youtu.be/hDEZ2v3nN_0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Заміна роликів перемикача
СообщениеДобавлено: 02.01.2021 21:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 666
Город: Червоноград
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:30.04.2013
andr писал(а):
Oleh-70 писал(а):
Якщо крутнути шатуни рукою без ланцюга,то на кераміці вони зроблять 12-15 обертів.На звичайній каретці біля 5-6 холостий хід.

Ви даремно вважаєте, що слово "ceramic" автоматично дає +100% здоров'я й три нових життя. Керамічні підшипники так само відрізняються один від одного за якістю, як і сталеві. Вони бувають дуже різні, розумієте? Мало того, справді якісні сталеві підшипники крутяться легше, ніж найкращі керамічні. Справа в точності, а не в матеріалі.

Справді якісні сталеві підшипники:
https://www.hawk-racing.com/product-cat ... m-brackets
https://youtu.be/_UTvr1WcOT4?t=38
https://youtu.be/f-t9Cs8lZwM?t=13

І я забув головне.
viewtopic.php?f=27&t=10084
viewtopic.php?f=31&t=326607&p=1817776#p1817776
Те що на вашому відео досягається тільки завдяки відсутністю належного захисту сталевих підшипників.Після дощу або брудної дороги там буде все дуже сумно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.076s | 27 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'