ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 3 из 7 [ Сообщений: 94 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Тур Хейердал
Профиль 
06.08.2014 16:48 Сообщение
а обидно блин , только понял что велобайки больше нравятся , только понял как тренироватся надо , блин да только мяса стал жрать сколько хочется и всё надо бросать и бежать ( всем мира .
Последнее сообщение


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Ермак
Профиль 
26.09.2014 22:11 Сообщение
Выставил передачи на втулке sram P5 аналогично видео.Результат-3 и 2 передачи включаются и не проскакивают.До настройки приходилось клацать 1-2-3 и наоборот ,что бы поймать 2 передачу.


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Тур Хейердал
Профиль 
22.10.2014 19:16 Сообщение
я вернулся :D завтра собираюсь разобрать для помывки и дефектовки планетарку , хочу на видео снять и вопросы по задавать если что не получится


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Ермак
Профиль 
11.11.2014 23:27 Сообщение
Andrey Vlad
Заметки по переключению передач на планетарной втулке: 1-в движении не переключать передачи слишком быстро-механизм не успевает реагировать.2-если при переключении передач(стоя на месте),чуть качнуть педали,то передачи переключатся сразу,а не в начале движения(мне так удобнее). Велосипед Украина с планетарной втулкой Срам Спектро Р5


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Афанасий Никитин
Профиль 
25.11.2014 22:37 Сообщение
Біда! Новий клікбокс (втулка валялася вже сильно з понад рік) клинить сам по собі. Ще новіший купувати звичайно можна, але є бажання спробуати врятувати ситуацію. Чи благословляють досвідченні планетоходи на обережний в плані ТБ і стану заліза розмонтаж клікбокса, виявлення дефекту та його усунення із зворотнім змонтажем, чи ні?

Апдейт - так враження, що прозора деталь блокує той "барабан" із тросом і не дає намотувати трос. Може розбирати рано. :roll:


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Афанасий Никитин
Профиль 
05.12.2014 15:31 Сообщение
Ну от, якось провівши попередню підготовку продукцією естонського харчопрому, і виявивши що клікбокс таки не робит коректно, взяли до рук спочатку шуруповерт із свердлами різних діаметрів, а потім канделярський ніж в промисловому виконанні та акуратно розкурочили клікбокс. Як виявилося - тримається нижня кришечка на клеї, звідки й вся "нерозбірність". Влаштована коробочка доволі просто, за що я уважаю SRAM, хоча почалося все із SASCH напевне.
Як і очікувалося, є червона пластикова деталь із змінними профілями по довжині. Один із профілів забезпечує надійну передачу обертового моменту від коліщати-барабана для тросу до деталі.
Изображение
Для пущей надьожності і плавності ходу красіва червона деталь впирається в корпус клікбокса через підшипник.
Изображение
Но, а нижна кришечка виявляється теж є корпусом, у якому встановлена пружина, яка власне і натягує трос. Також на ній встановлено вісь для кріплення важелів, які власне переміщають стержень і трубку, безпосередньо у втулці. В рух важелі приводяться хитрим профілем на червоній пластиковій деталі при обертанні останньої.
Изображение
Порозглядавши конструкцію вирішили що нічому там непрацювати і вирішили при вставленні тросика обернути барабан троса ще раз, на повен оберт. Все робе, правда якщо зачіпати клікбокс ногою і повертати довкола осі втулки на кілька градусів, то пружина клікбоксу вже ен справляється.
Изображение
Для антуражності було додано маленький штрих - синю ізоляційну стрічку.
Изображение

Всі високоточні маніпуляції проводилися в майстерні магазину ActionBike.


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Америго Веспуччи
Профиль 
05.12.2014 19:53 Сообщение
А намотана ізолєнта є прихованою рекламою цієї майстерні? :evil:


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Афанасий Никитин
Профиль 
07.12.2014 17:05 Сообщение
BOOTSMANN писал(а)
А намотана ізолєнта є прихованою рекламою цієї майстерні? :evil:

Нє, то моя особиста ініціатива - тому роверу пасує :D , може дійдуть руки усунути хоча б частину "тимчасовостей", то покажу, хоча ніц цікавого.
Даречи, там же бував красівий чорний лісапєд на барабанах. :wink:


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Перси Фоссет
Профиль  WWW 
07.12.2014 18:00 Сообщение
Доречі, хороші хлопці, теж мав з ними справу (магазин).
Рекомендую.


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Афанасий Никитин
Профиль 
26.12.2014 12:37 Сообщение
Із помічених можливих проблем:
- може статися так, що важіль у клікбоксі, який рухає трубкою, провалюється аж до краю отвору клікбокса під вісь, відповідно при встановлені клікбокса на вісь, трубка його не "захоплює". Як симптом маєте 3 передачі, із 3-ї по 5-ту- однакові, 6-та як 2-га, а 7-ма як 1-ша.
Згідно схеми виставленої вище:
Изображение
Відсунути при повторному встановлені чимось у початкове положення (1-ша) і все буде ок. Спочатку грішив на неправильно виставлене коліща-барабан після маніпуляцій із майбутнім захистом клікбокса.


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Христофор Колумб
Профиль 
26.12.2014 21:09 Сообщение
Половинки кликбокса можно скрутить саморезом. Он вкручивается в ось металлических коромысел. У меня так уже год держится. Хотя изолента, конечно, стильная :).
P.S. Хорошая у вас подпись :)


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Ермак
Профиль 
25.01.2015 20:38 Сообщение
Подскажите пожалуйста,можно ли заменить заднюю звезду --19,на планетарке Срам Спектро Р5,на звезду с большим количеством зубцов (на горку тяжеловато).Понимаю ,можно,но выдержит ли сама планетарка? Спасибо.


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Афанасий Никитин
Профиль 
25.01.2015 20:56 Сообщение
Сергей Градинаров писал(а)
можно ли заменить заднюю звезду --19,на планетарке Срам Спектро Р5,на звезду с большим количеством зубцов

Думаю заменить можно, и планетарке ничего не будет.


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Юрий Сенкевич
Профиль 
25.01.2015 22:55 Сообщение
Сергей Градинаров писал(а)
.Понимаю ,можно,но выдержит ли сама планетарка? Спасибо.

Вот ЗДЕСЬ почитай, вдруг порадуешься... - viewtopic.php?f=76&t=57584 :list: :list: :list:


Re: Как выставить переключение передач в sram s7 spectro

- Америго Веспуччи
Профиль 
26.01.2015 00:19 Сообщение
Сергей Градинаров писал(а)
.Понимаю ,можно,но выдержит ли сама планетарка? Спасибо.


Выдержит. У меня на СРАМ 7 звезды 36 х 20, а на ШИМАНО-8 40 х21.
Вес у меня 110 кг. и всё прекрасно работает.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Страница 3 из 7 [ Сообщений: 94 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия