ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 1 [ Сообщений: 5 ]
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло

Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло

- Тур Хейердал
Профиль 
06.10.2020 23:27 Сообщение
А де в Україні можна пройтися з рюкзаком, так щоб довго, щоб в горах, щоб краєвиди і багато побачити? Є один цікавий маршрут, що задовольнить всі ці потреби - Закарпатський туристичний шлях. Протяжність - 400 км, всюди гори, краєвидів досхочу та різні гірські масиви українських Карпат. Ну все - вирішено, зібрано, нога на старті. А ще так, щоб як люблю - зима, соло, автономка. Ідеально...

Якось років з півтора тому захотів я пройти довгий маршрут Карпатами, натрапив на згадку про Східно-Карпатський туристичний шлях, довжиною 286 км. Почав дізнаватись про нього, придивлятися. І наче вже й вирішив спробувати пройтись, та тут чую про найдовший гірський маршрут України... Все, плани змінено, є нова ціль - Закарпатський Туристичний Шлях.

Але хотілось якось у стилі типу експедиції, щоб автономно. А маршрут цей проходить через села, тому й було вирішено пройти його без контакту з цивілізацією. Без контакту в плані ресурсів - не поповнювати запаси харчів, газу, води, не ночувати в селищах.

Це буде довгий похід, більшу його частину я ніколи не йшов, такі довгі маршрути також не проходив. Максимальна моя дистанція була близько 100км та 8 днів часу. Судити про необхідну кількість речей та запасів можу тільки приблизно, необхідну кількість часу можу тільки наближено уявляти. Рюкзак буде однозначно важчий ніж я носив до цього, досвід мав з 32 кг на спині, а тут суттєво більше. І вага то одне, а от по снігу, навіть у снігоступах, важко йти через постійне провалювання. Тому дивлюся в сторону використання саней, в країнах з великими територіями це звичайний досвід у довгих автономних походах. Буду переймати і використовувати. Отож цієї зими, орієнтовно січень-лютий (так як в грудні зазвичай справжня зима до нас ще не приходить) я налаштований виконати задумане та пройти зимовий ЗШТ.

Під час проходження маршруту буду намагатися повідомляти про свої походеньки, ділитися новинами та фото. Актуальну інформацію буду викладати на своїх сторінках в соцмережах (https://www.facebook.com/vetzhash https://www.instagram.com/vetzhash). Тут вже ніяк без цівілізації та буду використовувати мобільний інтернет, який надіюсь зловити в селах. Як зазвичай в поході буду знімати відео, змонтую та викладу фільм на своєму каналі YouTube (https://www.youtube.com/c/vetzhash).

Що за маршрут та кудою він проходить. Закарпатський туристичний шлях (ЗТШ) – це найдовший в Україні маркований пішохідний маршрут, що пролягає через гори. Це один з головних пішохідних маршрутів Українських Карпат, протяжністю 398 км та загальним набором висоти в 20 км. Тягнеться від селища Великий Березний, що розташоване поряд з українсько-словацьким кордоном, і до села Ділове, розташованого поряд з українсько-румунським кордоном. Проходить ЗТШ в межах Закарпатської області, а його частина, переважно на хребтах, тісно межує з Львівською та Івано-Франківською областями. Тягнеться основними гірськими масивами українських Карпат: Полонинський (Боржава), Вододільний, Свидівець, Чорногірський; частково проходить через Горгани та Бескиди. Нитка маршруту проходить через багато селищ та точок: Великий Березний (початок) - Стужиця - Ужоцький перевал - Біласовиця - Великий Березний ― Воловець - Міжгір'я - Колочава - Усть-Чорна ― Кваси - Ділове (кінець), та ще кілька сіл по ходу маршруту.

От такі плани, ділюся з однодумцями, сподіваюсь на підтримку.

ИзображениеИзображение
Последнее сообщение


Re: Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло

- Тур Хейердал
Профиль 
16.04.2021 22:30 Сообщение
Тепер я можу розповісти повну історію своєї спроби пройти ЗТШ зимою, соло та автономно. Та що там розказати, я навіть покажу...

phpBB [video]


СообщениеСообщение было удалено | удалил: Миша | 10.02.2022 12:32.


Re: Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло

- Семен Дежнев
Профиль 
10.02.2022 13:49 Сообщение
очень круто! :first:


Re: Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
10.02.2022 14:32 Сообщение
Круто - це зараз Алина Косовская идет ЗТШ соло и дошла уже до Чорногоры
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить

Страница 1 из 1 [ Сообщений: 5 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия