ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 28 из 32 [ Сообщений: 475 ]
На страницу Пред.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
30.08.2019 10:08 Сообщение
Тиждень тому моя рама Bianchi XC311 поїхала до нового власника, і як сильно я би не хотів на ній їздити, вона мені була малою. За той весь час, що я катаю на вінтажних гонках з девяностих, і моє бажання скласти собі байк мрії зробили з мене продавця велокомплектуючих, а в окремих випадках байків цієї епоххи. В мені ще досі є бажання складати класні байки на ретро комплетуючих та їздити на них. Зараз обміцковую створення нової теми або перевтілення цієї, тема буде про барахол ЄВРОбайків, рідкісні комплектуючі, та мої байки.
Последнее сообщение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
07.09.2019 13:20 Сообщение
kycerjaska писал(а)
зробили з мене продавця велокомплектуючих

а які у них торгові площадки?

kycerjaska писал(а)
рідкісні комплектуючі

можна це і сюди постити: viewtopic.php?f=2770&t=402279
:oops:


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
09.09.2019 09:10 Сообщение
Rost писал(а)
а які у них торгові площадки?


Є багато торгівельних майданчиків, від спеціалізованих bike-forum, cyklobazar до загальних bazos, sbazar, І є щось на кшталт ОЛХ лиш назва aukro.cz, посліднім часом обертів набирає маркет фейсбука, я його намагаюсь ігнорувати. Добре памятаю що мій шлях починався з aukro, саме завдяки аукро познайомився з bikejan.cz ми і досі товаришуємо, рідко всигаємо десь посидіти, проте завжди коли є час і все співпадає купа факторів, то заходжу до нього в майстерню. Там завжди можна подивитись на рідкісні байки та запчастини котрих немає в мене, а можна і на дещо "покласти око".


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Христофор Колумб
Профиль 
12.09.2019 05:23 Сообщение
kycerjaska писал(а)
Тиждень тому моя рама Bianchi XC311 поїхала до нового власника, і як сильно я би не хотів на ній їздити, вона мені була малою. За той весь час, що я катаю на вінтажних гонках з девяностих, і моє бажання скласти собі байк мрії зробили з мене продавця велокомплектуючих, а в окремих випадках байків цієї епоххи. В мені ще досі є бажання складати класні байки на ретро комплетуючих та їздити на них. Зараз обміцковую створення нової теми або перевтілення цієї, тема буде про барахол ЄВРОбайків, рідкісні комплектуючі, та мої байки.

Я только за. В первую очередь буду покупателем.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
12.09.2019 08:08 Сообщение
Cuervo Blanco писал(а)
Я только за. В первую очередь буду покупателем.

Пушучи про рідкісні запчастини, я мав на увазі звичайні ХТ, LХ STХ SТХ RC, лиш іноді зявляється щось насправді рідкісне, хоча тут все залежить вод того хто шо шукає. В Чехії комплектуючі цих гуп в продажі зявляються дуже рідко, і людей які їх купують не так щоб багато. Перевачно це ті в кого був байк з тих часів і вони хочуть його повернити до попереднього стану.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
15.09.2019 21:08 Сообщение
Давно не додавав нічого, аж тепер зявилось щось цікаве. Рама Morishima до мене приїхала тиждень тому, побачив її у другана і дового давав йому зрозуміти що я її хочу, доки одного дня він мені її не привіз... І не чекаючи з моря погоди, поставив Morishima No Compromise на колеса котрі там зовсім "не в тєму", наступного дня докупив за дорого ХТешний обвіс, LXсові кантіки і шатуни в мене були, а саме дійство відбулось вчора. Сьогодні в повній мірі зміг його оцінити, байк мені замалий, але тут без варіантів-він в мене залишається, куплю довший підсидільний штирь і думаю все буде "так як треба", поскільки тепер точно знаю що я прихильник короткої геометрії. Треба поставити правільну касету, бо на тих колесах що там зараз стоїть девятка, і вона мягко кажучи не зовсім добре працює з переклюком на сім. Основне своє завдання тестовий виїзд виконав, решта буде рихтиватись як буде час. Зара в мене основне завдання розгребти завали котрі виникли.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение


Последний раз редактировалось kycerjaska 01.01.2020 20:08, всего редактировалось 3 раз(а).


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Магеллан
Профиль 
17.09.2019 16:45 Сообщение
Давно хочу попробувати з такою геометрією, але щось scott pro evolution ніяк не попадається.
Як вам відчуття при їзді на такій геометрії? Чимось відрізняється чи ні?


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
17.09.2019 17:48 Сообщение
Про геометрію та їздні властивості мало що можу сказати, байк на топових і легких колесах не може погано їхати, їде мягко і впевнено, рулится просто неймовірно. Колеса на 950 ХТR втулках і ободах Ritchey WCS, все решта 735 ХТ.
Знайомий нещодавно продавав подібну раму але титанову, я хотів її придбати та він мене відрадив. Казав що весь низ "плаває", хоча тут я цього не відчув, коли більше прокатаюсь зможу більше розповісти.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
09.11.2019 22:30 Сообщение
Колись розповідав історію Чешської мануфактури Olpran, це не єдиний бренд про який я би хотів сказати ще декілька слів... Розповідь буде коротенька, по датах не дуже заточена, але правдива, назву цього бренду всі добре знають: Author.
Хочу розповісти про одну конкретну лінійку Sector, в простонароді "Секач". Його історія починається з середини девяностих, але насправді славними вони стали коли Author скооперувався з канторою дядька Тома Рітчі. Тоді в хід пішов маркетинг, а може і не маркетинг, але зі всіх щілин лізло що байк виготовлений з трубок Richey Nitanium, і ці самі стальні байки виготовлялися десь до середини двухтисячних. У вузьких колах ця модель є дуже бажаною, рік великої ролі не грає, навіть роки коли Sector виготовлялявся ще до співробітництва з Рітчеи являється рідкісним і бажаним. Знаю точно що у 1996 році Author почав фарбувати байки до однорідного кольору, на вибір був жовтий та червоний колір, також тоді почали ділити лінію на просто Author Sector і Author Sector Shock, друге означало що у Вас буде байк з амортизаційною вилкою.
Я давно шукаю такий фреймсет більшого розміру, але все що мені попадається це дві рами девятнадцятки, один фреймсет сімнадцятого розміру, і тепер я розжився на цілий байк девятнадцятого розміру. То шо я дістав після детального огляду важко назвати цілим байком, переключателі розбиті, підсидільна трубу діаметром 27мм я ледве дістав з рами,поки її діставав вона розліпилась в місті замка та самої труби, добре що була запасна, але всеодно швидше за все замовлю довшу. Поки познімав з рами все що не вселяло довіри, перебрав колеса, мушу додати шо колеса на втулках LX і красивих червоних ободах Sun Rims. В планах за тиждень ровер перебрати та підлаштувати під себе, не хочу його відкладувати. Поки лиш одна фотографія з дня коли я його придбав.
ИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
09.11.2019 22:51 Сообщение
kycerjaska

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
09.11.2019 22:56 Сообщение
Де скачати каталог? Там з цими трубками була поступова зміна від просто CrMo, далі Ritchey Nitanium а тоді вже пішло Ritchey Logic, але дропаути у всіх завжди були Ritchey.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
09.11.2019 23:01 Сообщение
kycerjaska писал(а)
Де скачати каталог?

це в мене вдома лежить каталог-гармошка ще з тих часів, коли в магазинах Rzeszowa вони лежали безкоштовні. Тобто це вся інфа, іншої там немає.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
09.11.2019 23:26 Сообщение
Там ше є такий нюанс, шо перших пару років байки вироблялись з короткою геометрією, а далі вони стали довжелезними.


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Семен Дежнев
Профиль 
03.12.2019 16:52 Сообщение
Я просто не втримався та купив колеса Bassano Grimeca, не міг їх обійти боком, важать вони як моя трьох річна кицька, але я просто забовязаний на них покататись. Хто їздив на чомусь подібному?
ИзображениеИзображение


Re: Bianchi XC311 или мое погружение в мир велосипедов 90-х.

- Георгий Седов
Профиль 
03.12.2019 16:57 Сообщение
kycerjaska
о, це ми на днях нове вело словечко відкрили для себе:
лопасти
Цитата
Передние лопасти. Все в наличии
Отправка в любой город/страну
VISION metron clincher 600$
CORIMA 3-спицевое Tubular 600$
CORIMA 5 SPOKE Tubular нов. 2300$
MAVIC Tubular 1400$

Изображение
:facepalm:
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.
Страница 28 из 32 [ Сообщений: 475 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия