| https://veliki.com.ua/bikes/filter=series:cannondale-topstone/ |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 12:34 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
real SIMON писал(а):
@noxin
Yamato88

Хлопці, скажіть будь ласка, у вас є досвід з експлуатації таких плавзасобів, та у водному туризмі взагалі?
Якщо що... Я на цьому зовсім не розуміюсь, просто стало цікаво, бо висловлення достатньо впевнені та категоричні.

Конечно есть опыт использования продукции интекс и схожей, матрсы пляжные, различные круги детские, подушки и прочие товары. Как правило оно все стоит дешево по понятным причинам.
Сам регулярно сплавляюсь на своем пакрафте и периодически беру в прокат каяк одиночный, когда хочется прям скорости или двойку, если с кем-то, с семьей к примеру.

Указанная лодка выше, для игр вдоль берега пляжа, т.к. если вы на ней собираетесь сплавятся, представьте сами как она выдержит трение о берег с ракушками к примеру, водную растительность и внезапные деревья или ветки в воде, которые пока по ним не пройдешь, увидеть просто не возможно.

Подозреваю, что и вам, real SIMON, доводилось сталкиваться с их товарами так или иначе и вы в состоянии оценить приблизительно предмет обсуждения. По этому ваш вопрос не совсем понятен, т.к. все на поверхности и очевидно. тем не менее надеюсь, что ответил на вопрос.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 12:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Yamato88
Я ж одразу сказав, що не розуміюсь на водному туризмі, тому й запитав. Дивує, що це чомусь викликає дещо неоднозначне ставлення до запитання. Надувний матрас я дійсно бачив, але, мабуть це дещо різні речі з каяком. Мені дійсно цікаво чим відрізняється матеріал з якого зроблено пакрафт та цей каяк - бо, на мій погляд, і те і інше є тонкою оболонкою з повітрям всередині...

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 13:54 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
real SIMON писал(а):
Мені дійсно цікаво чим відрізняється матеріал з якого зроблено пакрафт та цей каяк

Если действительно есть желание углубиться в матчасть, можно воспользоваться любой поисковой системой и закрыть вопрос своего интереса, по материалам и их обработке.

Я лишь предупредил, что бы владелец плавсредства был осторожен и не попал в трудную ситуацию на воде.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 14:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
real SIMON
Майже ніякого. 3 походи віхідного дня на Пслі.
Плавзасіб той таки інтекс, надувний човен сіхаук 200.


Але виходячи з універсального устрою всесвіту, свої ашанбайки є всюди.
Десь ми їх помічаємо (там, де виникає потреба розібратись глибше), десь ні (якщо не виходимо за умовні "кілька кілометів парком тричі за літо").


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 15:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Yamato88 писал(а):
real SIMON писал(а):
Мені дійсно цікаво чим відрізняється матеріал з якого зроблено пакрафт та цей каяк

Если действительно есть желание углубиться в матчасть, можно воспользоваться любой поисковой системой и закрыть вопрос своего интереса, по материалам и их обработке.

Я лишь предупредил, что бы владелец плавсредства был осторожен и не попал в трудную ситуацию на воде.


Звісно можна скористатись пошуковою системою (але не факт, що усьому звідти варто довіряти :wink: ). Хотілось почути аргументовану думку того, хто розуміється, стверджує та попереджає на власному досвіді... Але, якщо ні то ні - піду читати нет.

@noxin писал(а):


Але виходячи з універсального устрою всесвіту, свої ашанбайки є всюди.
Десь ми їх помічаємо (там, де виникає потреба розібратись глибше), десь ні (якщо не виходимо за умовні "кілька кілометів парком тричі за літо").


Нема чого заперечити, дійсно саме так.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 16:09 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Цитата:
Хотілось почути аргументовану думку того, хто розуміється, стверджує та попереджує на власному досвіді... Але, якщо ні то ні.

Увы, я не теоретик, что бы в деталях разжевать и ни где не ошибиться. Небольшой опыт и представление о сплавах есть, по этому и высказал свое мнение, возможно которое ни кому и не интересно :D
Еще есть один интересный момент, на китайские изделия гарантию я не видел, в то время как на настоящие плавсредства есть гарантия.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 16:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Цитата:
Хотілось почути аргументовану думку того, хто розуміється, стверджує та попереджує на власному досвіді... Але, якщо ні то ні.



Yamato88 писал(а):
Увы, я не теоретик, что бы в деталях разжевать и ни где не ошибиться. Небольшой опыт и представление о сплавах есть, по этому и высказал свое мнение, возможно которое ни кому и не интересно :D


Мене не дуже цікавить думка теоретиків - саме тому, хотів почути інформацію від людини з практичним досвідом, а не з пошукових систем.
Якщо Ваша думка не була для мене цікавою, я б не питав. :wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 27.07.2020 19:31.
Причина: помилка
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 20:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
real SIMON писал(а):
Мені дійсно цікаво чим відрізняється матеріал з якого зроблено пакрафт та цей каяк - бо, на мій погляд, і те і інше є тонкою оболонкою з повітрям всередині...

На перший погляд все так і є. Але як сказано в притчі про Петра і Василя, - "... є нюанси".

Оболонка інтексоподобних виробів - неармірована ПВХ плівка, іноді з імітацією текстури відсутньої всередині тканини. Її можна надувати або до обмежуючего індексу, або понад те, або до розриву зварного шва.
При цьому твердості пневмоконструкция набирає незначно.

Каяки, склеєні з поліефірної тканини, покритої з двох сторін шарами всіляких еластомерів, будуть істотно набирати жорсткості після натягу тканини.
Ахіллесова п'ята таких човнів - термостійкість клейового з'єднання.

Більш надійними будуть каяки з такого ж матеріалу, але сполученого зварюванням (розчинником, гарячим газом, струмом високої частоти).

Найнадійнішими конструкціями є ті, у яких тканина зшита, а еластомер зварений або склеєний зсередини і зовні.
Але такі каяки виготовляють виключно під відомим гаслом Фердинанда Порше.

Об'еднае всі ці пневмоконструкции одне, саме те, що вони наповнени
real SIMON писал(а):
повітрям всередині...


Мені вдалося трохи допомогти Вам розібратися в цьому питанні?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 21:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Laquardamak Koktebelskiy, дуже дякую. Тепер, для мене все більш менш зрозуміло.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 21:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
real SIMON писал(а):
Laquardamak Koktebelskiy, дуже дякую. Тепер, для мене все більш менш зрозуміло.

Я радий, що мені вдалося бути корисним, ось, тільки поки що не помітив, що Ваша подяка хочь якось відбилася на моєму рейтингу. :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 22:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Laquardamak Koktebelskiy
:wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 22:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
real SIMON писал(а):
:wink:

Звертайтесь ще.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 23:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 362
Изображения: 8
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:13.05.2017
real SIMON писал(а):
@noxin
Yamato88

Хлопці, скажіть будь ласка, у вас є досвід з експлуатації таких плавзасобів, та у водному туризмі взагалі?
Якщо що... Я на цьому зовсім не розуміюсь, просто стало цікаво, бо висловлення достатньо впевнені та категоричні.


Ну.. вырос на море, первая специальность - матрос 1 класса. Бушприт от клотика отличаю. ;) Опыт сплавов на байдарках есть. В данном случае, в прерогативе была компактность. С учетом области применения - пляжные покатушки в отпуске, о чем я в первом сообщении и спросил, считаю достойным каяком за свои деньги. После отпуска скажу более определенно. Изделиями Интекс и Бествей пользуюсь уже лет 15 (матрасы, в основном), ничего плохого сказать не могу. Особенно в сравнении с изделиями совкопрома. :D Естественно, в многодневный поход я бы на таком не пошел. Хотя на Intex Excursion Pro, почему бы и нет?

_________________
Brompton custom 16"; Fatty Pride 4"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2020 12:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
vag72 писал(а):
Изделиями Интекс и Бествей пользуюсь уже лет 15 (матрасы, в основном), ничего плохого сказать не могу. Особенно в сравнении с изделиями совкопрома. :D Естественно, в многодневный поход я бы на таком не пошел. Хотя на Intex Excursion Pro, почему бы и нет?

Але як бачимо і ціна вже відрізняєся вдвічі:
https://intexcorp.com/products/sporting ... pro-kayak/
https://intexcorp.com/products/sporting ... -k2-kayak/
Ну i вага 22 кг, порiвняйте напрiклад з "FishKa 38VA", тих же розмірів, але 11кг.
І до речі, я не казав, що безтканинний ПВХ - це абсолютне зло. Можливо навіть що більш еластична пневмоконструкция низького тиску навіть краще протистоїть різким штовкам.
Ось, наприклад на Ільмере і Волхові виїжджав на дуже залiзно-скляні ділянки берегу.
Изображение
Я сам неодноразово користувався виробами Intex™ через їх низьку ціну і доступність в будь-якій країні.
Отже ж навчальний сплав з хлопчиком також на Intex
phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.298s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'