ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 1 [ Сообщений: 2 ]
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Спиртівки. примуси і т.п.

Спиртівки. примуси і т.п.

- Христофор Колумб
Профиль 
28.10.2018 15:45 Сообщение
Ділюсь інформацією про те, як я модернізував спиртівку. Раніше у своїх походах на двомісній надувній байдарці фірми НЕРІС А-450, для приготування їжі, я користувався спиртівкою. Коли ж ціна на спирт піднялась у кілька раз, я перейшов на примус ПТ-3 (виробник Мотор Січ). Але не сподобались розміри і вага, тож не дивлячись на ціну спирту, я знову повернувся до спиртівки. Для порівняння: вага примусу - 2.1кг, а спиртівки в упаковці (на відео) - 360 гр. Ну і розміри відповідно також на користь спиртівки. Отже пропоную подивитися відеоогляд, надіюсь, що там буде усе зрозуміло. https://www.youtube.com/watch?v=jsxWVtF ... e=youtu.be
Кружка використана з метою підвищення тепловіддачі і вітрозахисту при несильному вітрові. Коли ж вітер сильніше можна використовувати додатковий вітрозахист. У мене це саморобна пічка-щепотніца виготовлена за зразком з інтернету. На рівній площині можна користуватись кружкою без ніжок (на відео). Якщо ж спиртівка розташовується на нерівній площині, до доведеться користуватися ніжками.
Последнее сообщение


Re: Спиртівки. примуси і т.п.

- Георгий Седов
Профиль 
28.10.2018 16:55 Сообщение
phpBB [video]
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить

Страница 1 из 1 [ Сообщений: 2 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия