ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 2 из 3 [ Сообщений: 38 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Marin Touring (новый крафт туринга)

Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
20.03.2023 13:52 Сообщение
Так ще й не почав :facepalm:


Хто що думає що до внутрішньої проводки?
Все ж труба нижня не величезна, як в алю рам буває, а відповідно ті отвори під проводку немало місця займуть.
Звичайно накладки припаяю навколо отворів, якщо таки робитиму.
Последнее сообщение


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Семен Дежнев
Профиль 
20.03.2023 18:02 Сообщение
Цитата
Хто що думає що до внутрішньої проводки?

Непотрібна вона.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
20.03.2023 19:16 Сообщение
Сама по собі проводка мені не заважає ані фізично, ані візуально, вона тут зроблена акурано, 3 алюмінієвих зажима, тримається гуд, йде рівно.
Але я хочу знизу під рамою знову зробити багажну систему для води, це бонок 6 в додаток до наявних. Плюс наявні припаяні якимось лайном, скоріш за все цинково-алюмінієвим припоєм - їх перепаювати всі бо хз як переживуть сильно більш температурну пайку в доволі великій близькості. Да й загалом вийде дофігенько бонок на одній трубі...

А от якщо запхати лінії в трубу, то наявні бонки можна використати, ну додати 1 чи 2.
Й виглядати буде краще, й 100500 бонок не буде.

Тож питання лише технічне - наскільки надійно.
Хоча, купа ж велів стальних з внутрішньою проводкою, й тупо свердлять як прийдеться. Я ж, якщо буду робити внутрішню, то посилю отвори косинкою напаяною.

Біля рульового стакану там косинка, можна навіть нічого не підсилюючи туди надрилити отворів та завести лінії.
А от знизу біля каретки вже натурально частину труби вигризти треба, в ідеалі тупо 3 рубшки в ряд - 4+4+5=13мм. Труба 35 = 110 окружність.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Семен Дежнев
Профиль 
21.03.2023 08:55 Сообщение
А не буде небажана додаткова вода під час дощу потрапляти у сталеву раму через отвори входу і виходу троса?


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Фритьоф Нансен
Профиль 
21.03.2023 15:39 Сообщение
Голосую за вгамування прагнень до індивідуалізації за допомогою наліпок і кольорових бонок.

Легко, швидко, надійно, дешево.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
21.03.2023 20:24 Сообщение
это не индивидуализация.
То, что я делаю, это то, что сделает вел удобным, именно таким, каким я его хочу.
Речь не по цвета, а про реальный фунционал.


За внутреннюю проводку я таки передумал сам - просто померял, прикинул и там просто не влазит выход для трех линий возле каретки никак. Даже для одной не выходит - там большая плоность родных бонок, реально выйдет пол трубы отпиленой.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
22.04.2023 18:36 Сообщение
Пошел процесс наконец-то
17шт запаяли
это на 6 меньше, чем планировалось - была идея заменить родных 6шт ибо казалось, что припаяны каким-то говном, но они оказались припаяны четко.

Вложения

1682177029057_2.jpg
1682177029057_2.jpg
[ 925.59 КБ | Просмотров: 2432 ]

1682177029068_2.jpg
1682177029068_2.jpg
[ 901.43 КБ | Просмотров: 2432 ]




Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Перси Фоссет
Профиль 
22.04.2023 22:27 Сообщение
Трохи незрозуміло: чому так відрізняються кольори ділянок біля різних бонок? Прямо біля самих бонок. Навколо деяких бонок ці області майже білі, а навколо інших - майже чорні.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Отто Шмидт
Профиль  ICQ 
23.04.2023 00:55 Сообщение
Мабуть температурний вплив на фарбу.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
23.04.2023 08:53 Сообщение
світлих місць там два - одне на вилці, одне на рамі, - й це місця, що не паялись. Там просто підпалена та зачищена фарба, щоб чекнути рідну пайку.

Була ідея, що рідна пайка лайно, а відповідно думали замінити рідні 6шт бонок, які будуть нести навантаження. Але стоком виявилась чудова пайка латунню.

А так вся пайка однакова - підпалене та зачищене від фарби місце, потім пайка, навколо якої темний флюс. Флюс може бути нерівномірно навколо бо був здутий пальником.

Паяли аг60 флюсованим.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
11.05.2023 17:14 Сообщение
питання
думаю вел не фарбувати, а просто лаком покрити - ну щоб був рідного металевого кольору.
Чувак на порошку каже, що вийде фігня - вийде нерівномірний колір бо метал при нагріванні плямами піде.

Може хтось має фото подібного?

порошок здувається піском потім? Ну щоб перефарбувати, якщо що. Все ж не алюміній, сталюка дибела - тож повинна по уму бути можливість здути.



Можно звичайно автомобільною емаллю, але хочеться саме порошок - і дибеліше сильно, й простіше теж сильно.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Перси Фоссет
Профиль 
11.05.2023 18:20 Сообщение
tifo писал(а)
думаю вел не фарбувати, а просто лаком покрити - ну щоб був рідного металевого кольору.
Чувак на порошку каже, що вийде фігня - вийде нерівномірний колір бо метал при нагріванні плямами піде.

Мова про порошковий прозорий лак? Себто маляр (чи як його там) каже, що нагріта у порошковій камері сталь подекуди змінить колір?


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
11.05.2023 18:44 Сообщение
так
ну це логічно загалом - порошок це порошок, а не суцільна плівка, від кисню в повітрі він не захистить після нанесення.Тож нагріватиметься сталь в присутності кисню аж до самого кінця, коли порошок розплавиться/полімеризується.

Тож вийде темніше та таки нерівномірно, щось аля "світлих плям біля пайки".


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Перси Фоссет
Профиль 
11.05.2023 20:36 Сообщение
Ледь помітні кольори мінливості з'являються на більшості марок сталі за температури, вищої ніж 200 градусів. Можна пошукати сорт лаку, якому потрібна відносно невисока температура у порошковій камері (менше 200 градусів). Ну, і вмовити фахівця.


Re: Marin Touring (новый крафт туринга)

- Георгий Седов
Профиль 
06.06.2023 13:01 Сообщение
Пофарбував нарешті...

Колір офігенний вийшов, але не той, що планувалось. Винен тут не я.
Але загалом мені все одно подобається дуууже.

Вложения

1686043834870.jpg
1686043834870.jpg
[ 933.87 КБ | Просмотров: 2109 ]


Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Страница 2 из 3 [ Сообщений: 38 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия