ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 7 [ Сообщений: 91 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Врангель
Профиль 
09.03.2019 19:30 Сообщение
З любов'ю зібраний колись 26" кантрійник дарував немало радощів, але з поступовою зміну образу життя кілька років тому став не дуже актуальним.
Отже, long story short... метою було отримати швидкий та зручний, в міру легенький fast urban байк для міських доріг та того, що у західному світі називають fireroad.
Чому Apollo? Друг, у якого свій інтернет-магазин велосипедів, зробив пропозицію на новий Аполло, яка була надто приємною, щоб відмовлятися. Заводська комплектуха була одразу розпродана (рідного залишились фреймсет, хомут підседела, проставки виноса та ротори) і врешті вийшов урбаністичний чи-то гібрид, чи-то faltbar gravel, чи-то "хто зна що це вийшло" на базі Apollo Trace 30 з дивним міксом компонентів, який хлопці з Bike in City назвали інцестом :D

Мені дуже подобається як він їде, хоча вага, незважаючи на деякі відверто-лайтові компоненти, вийшла досить значною: 9560г з педалями в безкамерному варіанті без герметика. Досить важкі рама та вилка: 2230г важить гола рама та 960г вилка.

Ще хочеться змінити гальмівні ручки.
З декількох причин:
- практична: нижнє розташування болта затягування хомута мені заважає при роботі манеткою (чіпляю його великим пальцем);
- якість роботи: хотілось б лінійнішої роботи, ніж дає servo-wave.
- естетична: грубо-агресивна форма самої ручки (притаманна всім MTB ручкам Шими). Вона актуальна на кантрійному байку, але в моїй концепції не дуже доречна та товстий хомут, що особливо сильно контрастує з акуратним хомутом манетки.

На цьому фоні розглядав все, що пропонує Шимана і вибір виявився зовсім невеликим:
- Metrea: нижнє розташування болта та досить громіздка;
- RS600: нижнє розташування болта та, знов таки, досить товстий хомут;
- M9100: 150 євро за пару - не можу перебороти жабу навіть незважаючи дуже сексуальний хомут, вагу та карбонову ручку;
- нижні лінійки.
На диво, поки що робочим варіантом розглядаю MT400 (рівень Олів'є): нероз'ємний, але дуже акуратний хомут з правильним, як для мене, розташуванням болта та відсутність servo-wave. Ну або задушити жабу на ХТЯ (побачивши її вчора наживо на Байк-Експо, душити стало складніше).

Вложение
IMG_20190309_163732.jpg
IMG_20190309_163732.jpg
[ 406.61 КБ | Просмотров: 5797 ]


Вложение
IMG_20190309_164621.jpg
IMG_20190309_164621.jpg
[ 396.55 КБ | Просмотров: 5797 ]


Вложение
IMG_20190309_164135.jpg
IMG_20190309_164135.jpg
[ 327.14 КБ | Просмотров: 5797 ]



R7000 без бочонка натяжіння тросу та з лінком b-axle Ultegra R8000
Вложение
IMG_20190309_164228.jpg
IMG_20190309_164228.jpg
[ 200.14 КБ | Просмотров: 5797 ]



Вложение
IMG_20190309_163859.jpg
IMG_20190309_163859.jpg
[ 321.95 КБ | Просмотров: 5797 ]



Хитра манетка RS700
Вложение
IMG_20190309_163940.jpg
IMG_20190309_163940.jpg
[ 192.05 КБ | Просмотров: 5797 ]


Вложение
IMG_20190309_164140.jpg
IMG_20190309_164140.jpg
[ 297.83 КБ | Просмотров: 5797 ]


Вложение
IMG_20190309_163914.jpg
IMG_20190309_163914.jpg
[ 143.74 КБ | Просмотров: 5797 ]


Вложение
IMG_20190309_164045.jpg
IMG_20190309_164045.jpg
[ 278.36 КБ | Просмотров: 5797 ]


Вложение
IMG_20190309_163950.jpg
IMG_20190309_163950.jpg
[ 301.51 КБ | Просмотров: 5797 ]


Последнее сообщение


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Васко да Гама
Профиль 
09.03.2019 19:58 Сообщение
Ням Изображение
Непогано
Я б ще всунув якісь ексцентрики для акценту, отой пахне асерою.

Згадуючи колись розмови про 1х, тепер скажу шо на алі є нарров зірки і на 40, і на 42... можна було б обережно додати йому нотку в червоному кольорі до сідла.


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Врангель
Профиль 
09.03.2019 20:14 Сообщение
Дякую :)
Ексцентрики - звичайні Шиманівські. Вони що Діор, що ХТЯ, відрізняються лиш написом і ціною, а в лайтовий титан я не вірю.
Червона зірка - нєнєнє, то занадто. Я б краще на сідлі нотку перефарбував на помаранчеву до написів на рамі. Та й Алішні NW-зірки під п'ятилапку коштують майже як Гарбарук. То під класичний 104BCD вони по 8 баксів - у дрижни така і стоїть.


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Георгий Седов
Профиль 
11.03.2019 20:04 Сообщение
От это правильный велосипед для города :smile:

Только руль.. Райзер и высокий вынос.. Не очень агрессивно и стремительно выглядит :smile:


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Юрий Сенкевич
Профиль 
11.03.2019 21:20 Сообщение
12345


Последний раз редактировалось Yamato88 29.08.2022 09:55, всего редактировалось 1 раз.


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Георгий Седов
Профиль 
11.03.2019 21:39 Сообщение
Тем не менее fast урбан подразумевает некоторую бескомпромиссность :twisted:


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Врангель
Профиль 
12.03.2019 11:00 Сообщение
godspeed писал(а)
Только руль.. Райзер и высокий вынос.. Не очень агрессивно и стремительно выглядит :smile:

godspeed писал(а)
Тем не менее fast урбан подразумевает некоторую бескомпромиссность :twisted:

Безкомпромісність - поняття надто обширне. Безкомпромісність в чому саме? У вигляді? У вазі? В зручності?
Тут можна довго дискутувати і правда буде у кожного своя.
Наприклад, безкомпромісність в гальмах для мене - це XTR Trail з, як мінімум, 180мм ice-tech роторами.

Yamato88 писал(а)
Есть подозрение, что владелец байка преследовал другую цель при постройке, чем просто агрессивный вид.

++
Метою є зручний для мене та для моїх умов використання велосипед, приємний мені зовні, без множення зайвих грамів ваги, без, за можливістю, невиправдано-дорогих (це дуже суб'єктивний критерій) компонентів та з увагою до деталей.

Одним з показником для мого реального застосування (не бревети і не перегони): майже без втоми доїхати з офісу на склад менше, ніж за 1.5 години (або менше, ніж за годину, але добряче втомившись): 35км містом в тому числі київськими пагорбами. Він з цим чудово справляється.
Ну і з дитям (і дружиною) виїхати покружляти парком чи на шкільному стадіоні: тут, навпаки, пряміша посадка - простіше та зручніше.

Райзер обумовлено виключно власною зручністю: скільки не намагався знайти "свій" флет (і на попередньому байку, і на цьому) - не вдалося. А потім набридло витрачати на них гроші :)
Приблизно зрозумівши "свою" геометрію райзера, випадково знайшов дуже легкий (199,5г обрізаний до 590мм) - він і залишився. Шкода, що не можу обрізати ще сильніше (руки просяться в вужче положення) - для цього треба змістити манетку, а нема куди.
Плюс далі в сезон кермо зазвичай опускається на одну проставку.

Щодо задротства до окремих деталей.
Кришечка виносу чи підфляжник карбонові не тому що "вау, карбон!", а бо сідло так сталося, що карбонове (ну а наліпка на пері - захист від ланцюга - просто була плівка 3d-карбон). При цьому карбонові проставки виноса мені не сподобалось як виглядають і вони тепер лежать в шухлядці.
Болти каліперів та виноса з нержавійки, гальмівних ручок і кришки виноса з титану тому що виключно візуально вони стикуються з титановими рейками сідла. Якісні титанові болти для каліперів та виносу вважаю невиправдано дорогими, а китай-титан ставити саме в ці місця стрьомно. На гальмівні ручки та кришку виносу - запросто, саме такі і стоять.
Той же задній перемикач 105, а не Ultegra з виключно візуальних переконань: Ultegra має відверто-синій відлив. При цьому 105 з Ультегрівським лінком b-axle важить не більше, ніж Ультегра, а працюють вони за закордонними оглядами, однаково.
Те саме і з системою: на Ультегру через форму її павука (красиву при використанні штатних зірок) одиночний NW-чейнрінг стає некрасиво, а за вагою самих палок вони теж +- однакові.
Якось так.


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Перси Фоссет
Профиль 
12.03.2019 15:34 Сообщение
Да даже если бы и "вау! карбон!"- то почему нет? Велосипед для себя делается... Душа у кого требует карбону- так надо дать, значицца. Главное чтоб не так как в теме с подседелом и седлом "ЕС90, но не Истон". Тогда да, я против.



:good:


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Георгий Седов
Профиль 
12.03.2019 18:15 Сообщение
d.lus писал(а)
Безкомпромісність в чому саме?

Ну скажем некоторая жертва комфортом ради скорости. Точнее обтекаемости, которой много не бывает, а с палкой особенно :smile:

d.lus писал(а)
скільки не намагався знайти "свій" флет (і на попередньому байку, і на цьому) - не вдалося

Может вынос короче? Тогда будет комфортней с широким рулём и обрезать не захочется.

Не я не то чтоб придираюсь :smile: Но райзер на дорожном велосипеде это слишком хипсто-фиксерски :roll:


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Николай Пржевальский
Профиль 
12.03.2019 20:21 Сообщение
d.lus
Отличное у Вас вышло привидение без моторчика :)


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Врангель
Профиль 
18.03.2019 10:37 Сообщение
vmail писал(а)
Да даже если бы и "вау! карбон!"- то почему нет? Велосипед для себя делается... Душа у кого требует карбону- так надо дать, значицца. Главное чтоб не так как в теме с подседелом и седлом "ЕС90, но не Истон". Тогда да, я против.
:good:

У мене якось не повертається рука брати основні елементи, що прямо відповідають за безпеку, з ноунейм чайна-карбону.
А читаючи відгуки про те, що навіть брендові рами роблять аби-як, то взагалі бажання відпадає :(

godspeed писал(а)
Ну скажем некоторая жертва комфортом ради скорости. Точнее обтекаемости, которой много не бывает, а с палкой особенно :smile:

Видряпавшись вгору вул.Теліги, починаєш значно більше думати про "зручно", аніж "аеро". Але їдучи нею ж назад, думки міняються в зворотньому напрямку )))
Власне, палка тут, а не баран з коротшим виносом, з двох основних причин: суто суб'єктивна звичка "мені безпечніше на палці в місті" та вартість гідро-дуалів.

godspeed писал(а)
Может вынос короче? Тогда будет комфортней с широким рулём и обрезать не захочется.

Не я не то чтоб придираюсь :smile: Но райзер на дорожном велосипеде это слишком хипсто-фиксерски :roll:

Справа не в reach, а саме в ширині.

Це все нав'язані суспільством стереотипи))

Шайтаныч писал(а)
d.lus
Отличное у Вас вышло привидение без моторчика :)

Дякую :oops:


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Врангель
Профиль 
18.03.2019 10:46 Сообщение
Якісь дивні у мене іноді виходять "апгрейди" на компоненти новіші, але формально нижчі рівнем.
Моє оце бажання специфічного фен-шую призводить до диких поєднань ХТЯ з Асєрою :ROFL:

На тому тижні замовив з БК пару гальмівних ручок MT400. За нумерацією (4 група) це - Олів'є, хоча Шимана на своєму сайті позиціонує їх як Асєру.
Причина: тонкий акуратний хомут, акуратний корпус, відсутність servo-wave, циліндри стоять паралельніше керму.


Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Георгий Седов
Профиль 
18.03.2019 12:13 Сообщение
d.lus писал(а)
На тому тижні замовив з БК пару гальмівних ручок MT400. За нумерацією (4 група) це - Олів'є, хоча Шимана на своєму сайті позиціонує їх як Асєру.


Вложение
MT400.png
MT400.png
[ 135.85 КБ | Просмотров: 5498 ]



Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Врангель
Профиль 
18.03.2019 20:05 Сообщение
Rost, мені-то байдуже куди вони його відносять, ручка без позначення модельного ряду.
Десь Шимана промахнулась :D
Вложение
sh.png
sh.png
[ 43.87 КБ | Просмотров: 5467 ]



Re: Urban ХтоЗнаШо на рамі Apollo Trace

- Георгий Седов
Профиль 
18.03.2019 20:10 Сообщение
d.lus писал(а)
Десь Шимана промахнулась

насправді ручка не групова, розмазана на декілька груп. таке і раніше бувало. А сайт взагалі в них якийсь незручний, архівів майже немає, каталоги навіть більше інфи дадуть. :(
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7, Bce  След.
Страница 1 из 7 [ Сообщений: 91 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия