ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить детский велосипед днепр |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 26.06.2023 11:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 21
Город: Днепр
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:20.06.2023
Цитата:
Да тут вся тема прям сочится авторским ЧСВ


Так и есть, парни, каюсь. Автор просто горд собой и своим маленьким "открытием".

Впредь обещаю не петушиться тут, и не травмировать никого своим ЧСВ. Зайду через месяцок, буду рад увидеть чьи-то реальные отзывы.
Всем - мирного неба над головой.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.06.2023 12:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
тролололшная тема закончилась ожидаемо как всегда :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.06.2023 21:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 318
Город: ЛЬвов
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.04.2010
Автор молодец, умница. Сделал большую и интересную работу. Постарался дать ответ на вопрос, который интересует многих. Не пожалел для этого времени и средств, проверил практикой свои выводы. Аплодирую. Способность что-то исправить своими руками - одно из главных мужских качеств. Также как бежать в магазин покупать новое - характерное женское качество. Когда у чела мозги и руки не заточены на понимание и решение проблемы, ему лучше не покидать ариалы, где магазин доступен. Тогда недоступны далекие и интересные места, где нет мастерской и магазина.
А хамить в комментах - последняя надежда самоутверждения для лузеров, которым больше нечем себя проявить.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 05:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 976
Город: Николаев
Пол: Муж
Возраст: 106
Зарегистрирован:05.07.2018
Немає 100% варіанту на всі випадки життя.

Скрипіли ротори, знежирив і прогрів разом з колодками. - все супер.
Вчора пішов дощ і вони почали видавати звук наче паровоз сигналить.
І що їм робити? Пиляти чи сверлити?

А нічого не робити. Вода висохла і порядок :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 11:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:30.12.2018
Altay
Давай и я что то напишу про мужские(женские) качества :D
- осознанная покупка дерьмовых товаров (оборудования, компонентов) в семью.
- неспособность купить ребёнку велосипед.
- гордое выставление на показ своего .... и.... позорное удаление из темы.

P.s. "ареал" пишется через "е".

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 11:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 12
Город: Конотоп
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:26.06.2023
Цитата:
Давай и я что то напишу про мужские(женские) качества 
- осознанная покупка дерьмовых товаров (оборудования, компонентов) в семью.
- неспособность купить ребёнку велосипед.
- гордое выставление на показ своего .... и.... позорное удаление из темы.


Краще б сказали челу "дякую" за безперечно корисну інфу. Ну або промовчали, якщо не вистачає шляхетності зрозуміти цінність сказаного.

Ви сподівалися, що чувак з вами сперечатися тут стане? Ви просто в різних вагових категоріях. Він - вочевидь матьорий технарь. Ще й вихований, навіть на хутор вас не послав. А ви просто людина токсична, що ходить та гундить в будь яких тема (всі бажаючи можуть подивитися ваші пости та переконатися у цьому). Причому в розділі "технозони", хоча то не факт, що взагалі щось у змозі робити своїми руками.

Я сам веломеханік й регулярно слухаю за роботою таких "вумних". Та добре знаю чого варті їх судження


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 11:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 12
Город: Конотоп
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:26.06.2023
А по суті топіку.

Так, я теж неодноразово приходив до того самого висновку, що невірні отвори роторів призводять до писку гальм. Я не такий впоротий, щоб на регулярній основі свердлити їх (хоча траплялося, коли клієнт дуже просив).
Але на етапі покупки дешевих гальм/роторів завжди звертаю увагу на розташування отворів та виточок. Це - ВАЖЛИВО

Цитата:
Немає 100% варіанту на всі випадки життя.
Скрипіли ротори, знежирив і прогрів разом з колодками. - все супер.
Вчора пішов дощ і вони почали видавати звук наче паровоз сигналить.
І що їм робити? Пиляти чи сверлити?

А нічого не робити. Вода висохла і порядок

Так автор й написав, що сказане не є ліками від всього. Там же написано, що сказане відноситься до випадку, коли ротори пищать з першого дня, й річ не в бруді/воді та маслі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 12:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:30.12.2018
Nosorog...
Цитата:
Причому в розділі "технозони", хоча то не факт, що взагалі щось у змозі робити своїми руками.

Этого достаточно :


Вложения:
IMGP9039_1.jpg
IMGP9039_1.jpg [ 562.41 КБ | Просмотров: 1609 ]


_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 12:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 12
Город: Конотоп
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:26.06.2023
Цитата:
Этого достаточно :

Достатньо чого? Ну ровер. Що саме в ньому ви зробили своїми руками з ноля, про що можно з гордістю розповісти в "технозоні"?
Чи він просто зібраний з готових компонентів?
А може навіть силами веломайстерні...

Ні, ну може я помиляюся, й ту дерев'яну раму ви самі розробили та виточили з масиву дубу своїми руками. Та щось не знайшов якось серед ваших тем про це.
Ткніть носом, якщо не правий.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 12:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:30.12.2018
Nosorog
Давай отвечу по частям.
Сверлить хрен -пойми какие ротора ,при финансовой возможности купить правильные новые или б/у - это называется жлобство.
Только тот ,кто за всю жизнь свою не брал в руки инструмент, может считать сверление (ротора в частности) каким то мифический действием ,которое может осуществить "настоящий человек с мужским характером" . Скоро за накачку колеса будут медаль давать, а не дай бог труборезом руль укоротишь или бонки в раму запресуешь...

P.s.Эх :eek: , забанят меня за это фото. (Мой первый ник на форуме - bjjjjjik) .А тема есть (модераторы не дадут соврать).

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 13:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 12
Город: Конотоп
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:26.06.2023
Цитата:
Давай отвечу по частям.
Сверлить хрен -пойми какие ротора ,при финансовой возможности купить правильные новые или б/у - это называется жлобство.
Только тот ,кто за всю жизнь свою не брал в руки инструмент, может считать сверление (ротора в частности) каким то мифический действием ,которое может осуществить "настоящий человек с мужским характером" . Скоро за накачку колеса будут медаль давать, а не дай бог труборезом руль укоротишь или бонки в раму запресуешь...

По-перше ми з вами не знайомі, і не братани, щоб переходити на ти.
По-друге, розповідати комусь що для нього жлобство, а що - ні - це ДНО. Банальна неповага. Кожен сам ля себе вирішить це питання. До того ж автор розкрив саму суть явища. Щоб інші користувалися нею навіть при покупці роторів (чи то нових, чи то бушних)

Цитата:
P.s.Эх :eek: , забанят меня за это фото. (Мой первый ник на форуме - bjjjjjik) .А тема есть (модераторы не дадут соврать).

Ось кому ЧСВ давить?
Що до модерації - то полагаю вона тут взагалі відсутня. Нормальний злий нічній модератор би давно забанив такого гнуса за перехід на особистості та банальну неповагу до оточуючих. Й був би правий. А так тему залишила реально цікава людина, а нецікава тут ходить, щось базікає не по суті


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 16:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Supinator забанений для початку на тиждень за безпричинні матюки у бік інших учасників. Найсварливіші місця у суперечці видалено.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.06.2023 23:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 11243
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Добрій вечір. Я можу помилятися, але сенсу робити спектрографію роторів не було жодного, бо різницю в 0,2% якогось стронцію воно не покаже (як би показувало, ніхто б не ховав сплави металів від конкурентів), а про термо та мех обробку взагалі не знає. Як і всі автомобільні диски зроблені на 99% з однакового металу, але по різному відлиті, фрезеровані, відпущені та окроплені святою водою.
Дешманські деталі того і дешманські, бо там супорт та ручка з пластиліну, резинова гідролінія, основа колодки з жерсті і все це стоіть на хилій вилці з ніякою жорстістю на скручування.

І погляньте на автомобільні гальма. отворів на см2 там значно менше ніж у вело, та й на всіх звичних авто стоять неперфоровані. палець після гальмування можна обпекти і об велодиск і об авто. але ж тільки у велосипеді ви чомусь вбачаєте такий знос колодки, що вона аж на дим перетворюється. важить 8 грам, іздить 10 тис км, але кожне гальмування газує аж колодку від диска відштовхує. папіроска коли димить, то хвилин за три закінчується.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.06.2023 19:08 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Cassette in chain писал(а):
tifo писал(а):
в що залізати я хз

в дискові гальма як такі. А з автором я повністю згідний, та на його стороні. Робити своїми руками щось, стало в зумерів поганим тоном. Тільки купувати нове, бо ойтішнікі вміють заробляти.


Яка фантастична ганьба. Звісно, достойно заробляти та гарно жити це поганий тон.
Тема прямо - квінтесенція олдскульного ХТ, неначе на машині часу подорож здійснив в 2012й рік =)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 29.06.2023 11:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 503
Город: Нет, спасибо
Пол: Не указан
Зарегистрирован:16.12.2010
Catz писал(а):
Звісно, достойно заробляти та гарно жити це поганий тон.

Always has been ©

Проте витрачати свій час на пошуки та втілення рішення единої з проблем в цілому умовно придатних до користування гальм (ми все ще нібито обговорюемо локальний тюнінх найдешевших китайських компонентів), попутно наражаючи на небезпеку свою дитину- це "па-мужЪскі", і варто оплесків. Головне- щоб усі участникі обговорювання уяснили собі кілька разів, що ТС - борець за ідею, цілком здатний за мілісекунди заробити на нормальні робочі рішення, а копирсання з дреллю та спектрографом у сортах китайського пластилину- це виключно религійне питання та взагалі пропаганда самостійної технотворчісті :D

_________________
Я почему раньше такой злой был? Потому что у меня велосипеда не было. А с велосипедом я теперь ваще сотона!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.348s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'