ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 2 из 4 [ Сообщений: 52 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Туристичні карти по Карпатам

Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
13.08.2013 22:29 Сообщение
Tatiana писал(а)
А в каких турмагазинах Харькова она уже есть?

Клуб Путешественников
Алантур
Мандрівник
Последнее сообщение


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Ермак
Профиль  ICQ 
22.08.2013 22:41 Сообщение
в качестве отзыва: очень хорошие карты :good:. лучшего по качеству материала не найти, я по крайней мере не видел. пользуюсь бОльшей их версией, однако купил и такие. все. пригодятся)
весьма компактные, места занимают почти ничего, главное чтобы охват устраивал с учетом планируемых переходов, выбивающихся за рамки маркированных маршрутов. хотя при таких габаритах смело можно и два куска брать с собой.
из минусов с моей точки зрения: отсутствуют кое-какие может и не совсем туристические, однако весьма интересующие меня районы, например, Усть-Чорна, что есть для меня оч.жаль. но это личное.

резюме: очень рекомендую

зы: очень жду такую же карту Боржавы. Бескиды тоже пригодятся)


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Семен Дежнев
Профиль 
23.08.2013 18:12 Сообщение
На книжном базаре есть. :tourist:


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
26.08.2013 22:39 Сообщение
mdad писал(а)
зы: очень жду такую же карту Боржавы. Бескиды тоже пригодятся)


По поводу Боржавы - работаем в этом направлении :smile: , это уже будет на сезон 2014.


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Христофор Колумб
Профиль  WWW 
22.09.2013 11:09 Сообщение
Кто нить знает где их можно заказать в интернете? У нас в городе таких карт нет (


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
23.09.2013 09:37 Сообщение
Слава Олейниченко писал(а)
Кто нить знает где их можно заказать в интернете? У нас в городе таких карт нет (


В Суммах карты должны быть тут - ЭЦ "Турбаза", ул. Набережная реки Стрелка 22, универмаг "Миолан"


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
04.05.2014 22:40 Сообщение
Поповнення в лінійці карт "Україна. Відпочивай активно!", квітень 2014:

Карта "Свидовець. Полонина Красна"

Изображение

Cама детальна туристична карта даного району.

Більшість з поданих територій перевірена власними виходами в гори, які проводили наші партнери - фундація "Карпатські стежки", яка й безпосередньо займається маркуванням пішохідних маршрутів та встановленням вказівників на території Українських Карпат.

Актуалізація картографічної основи 2013 р.

Масштаб карти: 1: 50 000
Сітка координат: WGS-84
Розмір карти: 690 х 480 мм

Назви на карті дані на українській та англійській мовах (транслітерація).

Що є на карті:
Близниця, Терентин, Стіг, Трояска, Темпа, Татарука
Климова, Сиглянський, Топас
водоспад Труфанець
озера: Догяска, Ворожеска, Апшинець, Івор
.

За допомогою карти "Свидовець. Полонина Красна" мандрівник може починати чи закінчувати свою подорож в м. Рахів, пройти весь масив Свидовця (вершини Терентин, Близниці, Стіг, Трояска, Темпа) та зійти до с.Усть-Чорна. Від Усть-Чорної хребтом Красна (вершини Климова, Сиглянський) перейти до с.Колочава.

На карті нанесені промарковані на місцевості пішохідні маршрути у відповідності до кольору маркування на місцевості.

Карта містить телефони служб гірського порятунку.


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
13.05.2014 12:06 Сообщение
Покриття Карпат картами серії "Україна. Відпочивай активно" станом на 15.04.2014


Изображение

ГуглМапс версія тут


Карта Боржави

- Магеллан
Профиль  WWW 
14.07.2014 17:50 Сообщение
Поповнення в лінійці карт "Україна. Відпочивай активно!", липень 2014:

Карта "Боржава"

Изображение

Cама детальна туристична карта даного району.

Більшість з поданих територій перевірена власними виходами в гори.

Актуалізація картографічної основи 2012-2014 рр.

Масштаб карти: 1: 50 000
Сітка координат: WGS-84
Розмір карти: 690 х 480 мм

Назви на карті дані на українській та англійській мовах (транслітерація).

Що є на карті:
Cтій, Темнатик, Великий Верх, Гимба
Маґура-Жиде, Кук, хребет Палений Ґрунь
Скалянка, Ряпецька, водоспад Шипот
Тяпеш, Менчул, Мерша.


Досліджено з допомогою навігатора та подано на карті ~600 км стежок та доріг.

Окрім основного масиву Боржави, на карті показано також вихід від Синевирськго перевалу маркованим маршрутом на гору Кам’янка, територія біля Вільшанського водосховища і виходи на гору Менчул, а також інші цікаві терени.

На карті «Боржава» вперше нанесено лавинонебезпечні схили Боржавського хребта.

На карті нанесені промарковані на місцевості та плановані до знакування пішохідні маршрути.

В районі Пилипця показані траси однойменного байк-парку та подана інформація про довжину його трас, складність та перепад висот.

Карта містить телефони служб гірського порятунку.


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
16.07.2014 11:36 Сообщение
Покриття Карпат картами серії "Україна. Відпочивай активно" станом на 07.07.2014

Изображение

Також схема покриття є на ГуглМапс


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Миклухо Маклай
Профиль 
20.07.2014 18:48 Сообщение
Доброго дня! У якості відгуку - карта просто чудова. Купи місяць тому Західні Горгани - краса. Подібного матеріалу не зустрічав: всі дороги та стежки позначені. Перевіряв відомі мені місця - все сходиться. А чи не буде подібної карти району Славське - Лавочне - Рожанка? І ще одне. Я куплену карту відсканував, склеїв спеціальною програмкою (тільки для особистого користування, не для розповсюдження:))), і намагався привязати для Магеллана. Виходить розбіжність у 100-300 м (залежить від району на карті). До того карти привязував - все було добре. І тепер не можу зрозуміти - неточність у самій карті, чи десь я допустив помилка. Заради особитого виправдання скажу - робив понад 20 спроб прив"язати - результат був один і той же. ПЕЧАЛЬНО, хотілось мати у навігаторі таку карту.


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
21.07.2014 10:24 Сообщение
Виталий Меглиев писал(а)
А чи не буде подібної карти району Славське - Лавочне - Рожанка?

В планах є ))

Цитата
І ще одне. Я куплену карту відсканував, склеїв спеціальною програмкою (тільки для особистого користування, не для розповсюдження:))), і намагався привязати для Магеллана. Виходить розбіжність у 100-300 м (залежить від району на карті). До того карти привязував - все було добре. І тепер не можу зрозуміти - неточність у самій карті, чи десь я допустив помилка. Заради особитого виправдання скажу - робив понад 20 спроб прив"язати - результат був один і той же. ПЕЧАЛЬНО, хотілось мати у навігаторі таку карту.


Сітку потрібно не деякий градус повертати - це потрібно враховувати при прив'язці (земля кругла )) ).


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Миклухо Маклай
Профиль 
21.07.2014 16:41 Сообщение
А не могли би Ви мені в ЛС підказати, як саме це слід робити. Буду безмежно вдячний.


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Филипок
Профиль 
23.07.2014 08:32 Сообщение
Доброго дня. Не підкажете,де знайти карту "Карпати.Синяк." топографічно-туристична карта.
(масштаб 1 : 50 000) вид.Картографія,2004 р. Дякую.


Re: Туристичні карти по Карпатам

- Магеллан
Профиль  WWW 
23.07.2014 10:29 Сообщение
Ирина Федченко писал(а)
Доброго дня. Не підкажете,де знайти карту "Карпати.Синяк." топографічно-туристична карта.
(масштаб 1 : 50 000) вид.Картографія,2004 р. Дякую.


Мабуть у них на сайті....
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, Bce  След.
Страница 2 из 4 [ Сообщений: 52 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия